LAJMI I FUNDIT:

Policia jep detaje për 28 vjeçarin në Fushë Kosovë

Policia jep detaje për 28 vjeçarin në Fushë Kosovë
Foto: Ilustrim

Një person në rrethana ende të panjohura dyshohet se me armë ta ketë qëlluar veten.

Reklama

Sipas raportit të policisë rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 23:47 në rrugën “Dëshmorët e Lirisë”, në Fushë Kosovë.

Siç thuhet në raport, i njëjti pasi është dërguar nga familjarët në QKUK ka ndërruar jetë.

Gjendet pa shenja jete një 28 vjeçar te stacioni i trenit në Fushë Kosovë, dyshohet se kreu vetëvrasje
Lexo po ashtu Gjendet pa shenja jete një 28 vjeçar te stacioni i trenit në Fushë Kosovë, dyshohet se kreu vetëvrasje

“Është raportuar  se viktima mashkull  kosovar  në rrethana të panjohura dyshohet me armë ta ketë qëlluar vetën. I njëjti pasi është dërguar nga familjarët dërguar në QKUK  ka ndërruar jetë, vdekjen e të cilit e ka konfirmuar ekipi mjekësor”, thuhet në raport.

Ndërkaq, në vend ngjarje është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë dhe një telefon. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në IML për obduksion. /Telegrafi/