LAJMI I FUNDIT:

Po lëvizte me shpejtësi të madhe, tërë rrethrrotullimin e kaloi duke fluturuar me veturë – britaniku përplaset me një mjet tjetër

Po lëvizte me shpejtësi të madhe, tërë rrethrrotullimin e kaloi duke fluturuar me veturë – britaniku përplaset me një mjet tjetër

Ky është momenti kur një veturë që lëvizte me shpejtësi të madhe, fluturon dhe kalon tërë rreth rrotullimin dhe përplaset në një veturë tjetër.

Kamera e vendosur brenda një veturë tjetër, kap momentin kur vetura ngjyrë hiri kalon tërë rrethrrotullimin duke fluturuar në rrugën Queslett të Birminghamit në Britani të Madhe.


Incidenti ka ndodhur disa ditë pas një aksident tragjik në rrugën Soho të po të njëjtit qytet, ku humbi jetën një burrë dhe dy tjerë përfunduan në spital.

Nga ky aksident që në dukje të parë dukej shumë serioz, nuk është lënduar askush, ndërsa dëmet materiale janë të mëdha.

Policia britanike ka njoftuar se në aksident ishin përfshirë dy vetura, dhe se në asnjërën prej tyre nuk ka të lënduar. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Sulmi i Iranit ndaj Izraelit - të gjitha zhvillimet, minutë pas minute

Sulmi i Iranit ndaj Izraelit - të gjitha zhvillimet, minutë pas minute

Botë
Pamje që thuhet se tregojnë momentin kur raketa e parë iraniane goditi Izraelin

Pamje që thuhet se tregojnë momentin kur raketa e parë iraniane goditi Izraelin

Azia
Sulmi i Iranit ndaj Izraelit – pse ky moment është më i rrezikshmi deri më tani?

Sulmi i Iranit ndaj Izraelit – pse ky moment është më i rrezikshmi deri më tani?

Botë
SHBA-ja dhe Britania i dalin në krah Izraelit - rrëzojnë disa dronë iranianë që po shkonin drejt Tel Avivit

SHBA-ja dhe Britania i dalin në krah Izraelit - rrëzojnë disa dronë iranianë që po shkonin drejt Tel Avivit

Azia
Pamje të rralla, raketat dhe dronët mbi xhaminë e famshme al-Aqsa në Jerusalem

Pamje të rralla, raketat dhe dronët mbi xhaminë e famshme al-Aqsa në Jerusalem

Azia
Pas fillimit të sulmeve ndaj Izraelit, vjen edhe reagimi i udhëheqësit suprem të Iranit

Pas fillimit të sulmeve ndaj Izraelit, vjen edhe reagimi i udhëheqësit suprem të Iranit

Botë
Kalo në kategori