0Shares

Derisa po voziste përgjatë një tuneli në Brisbane, Australi, Aaron Wood u ballafaqua me një befasi, kur një dyshek “fluturoi” nga një kamion dhe u “shtri” para rrotave të motoçikletës së tij.

Siç edhe mund të shihet në video, për fat të mirë ai nuk pësoi ndonjë lëndim.

Mesazhi që thuhet se përcillet nga këto pamje është që kur të ngarkoni kamionin, kujdesuni më shumë për sigurimin e ngarkesës. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)