LAJMI I FUNDIT:

Peshkaqeni noton pak metra larg burrit dhe djalit të vogël në Alabama, për fat nuk lëndohet askush – pamjet me dron tregojnë momentin

Peshkaqeni noton pak metra larg burrit dhe djalit të vogël në Alabama, për fat nuk lëndohet askush – pamjet me dron tregojnë momentin

Ky është momenti kur një peshkaqen noton pak metra larg burrit dhe një djali të vogël, në një plazh në Alabama të SHBA-ve.

Reklama

Pamjet u filmuan nga ajri me dron, ku shihet se peshkaqeni ishte pak metra larg pushuesve në plazhin Orange, që gjendet rreth 53 milje larg Mobile.

Në video shfaq peshkaqeni që ishte jo larg burrit dhe djalit të vogël në ujërat e cekëta, transmeton Telegrafi.

Peshkaqeni shihet duke ndjekur pas dyshen që lëviznin drejt thellësisë.

Por ishte 15-vjeçari Jackson Silvio, që e kap momentin duke përdorur dronin dhe përcillte lëvizjet e peshkaqenit në Gjirin e Meksikës.

Gjiri i Meksikës “është shtëpia e rreth” 50 llojeve të ndryshme të peshkaqenëve, kurse ky rajon njihet edhe për plazhe të bukura që frekuentohen shumë nga pushuesit.

Për fat të mirë peshkaqeni është tërhequr, dhe as burri e vogëlushi nuk kanë pësuar ndonjë lëndim. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Fun
Gjatë pagëzimit, vogëlushi ia rrëzoi nga duart Biblën priftit

Gjatë pagëzimit, vogëlushi ia rrëzoi nga duart Biblën priftit

Fun
Pamjet dramatike të shpëtimit të peshkaqenit në Florida

Pamjet dramatike të shpëtimit të peshkaqenit në Florida

Fun
Qeni bëri sikur flinte vetëm që të mos i duhej të dilte për të shëtitur natën

Qeni bëri sikur flinte vetëm që të mos i duhej të dilte për të shëtitur natën

Fun
“Figdet Spinner”, gruaja që e shpiku këtë lodër nuk e fitoi as edhe një cent

“Figdet Spinner”, gruaja që e shpiku këtë lodër nuk e fitoi as edhe një cent

Interesante
Kalo në kategori