LAJMI I FUNDIT:

Pas një debati, “kërcasin” grushtet – momenti kur profesori godet studentin e tij në një shkollë në Kaliforni (Video)

Pas një debati, “kërcasin” grushtet – momenti kur profesori godet studentin e tij në një shkollë në Kaliforni (Video)

Marston Riley është marrë në paraburgim me dyshimin për abuzim të fëmijëve dhe shkaktim të lëndimeve të mëdha trupore tek një fëmijë, pas një grindje që kishte shpërthyer në një shkollë të mesme në Maywood, Kaliforni, Los Anxhelos

Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, kjo është bërë e ditur nga autoritetet policore të Los Angjelos.


Pamjet e lëshuara tregojnë se palët po i afrohen njëri-tjetrit përpara se të hedhin grushte, pasi studentët e tjerë në klasë filmojnë incidentin në telefonat e tyre.

Aty gjithashtu mund të shihen njerëz të shumtë që përpiqen ta tërheqin nxënësin nga Riley.

Arsyeja supozohet të jetë sepse studenti nuk kishte veshur “uniformën e duhur” të shkollës.

Si rezultat, profesori i kishte thënë që të largohej nga klasa, gjë të cilën studenti e kishte refuzuar.

Pamjet tregojnë gjithashtu se studenti po hedh atë që duket të jetë një top basketbolli në drejtim të Riley, para fillimit të goditjeve. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Erdogan paralajmëron Izraelin nëse ky i fundit “tenton të ndjekë anëtarët e Hamasit në Turqi”

Erdogan paralajmëron Izraelin nëse ky i fundit “tenton të ndjekë anëtarët e Hamasit në Turqi”

Botë
Shtëpia e liderit të Hamasit është rrethuar nga trupat izraelite, thotë Netanyahu

Shtëpia e liderit të Hamasit është rrethuar nga trupat izraelite, thotë Netanyahu

Botë
BBC: Ajo që ndodhi të dielën e kaluar ka potencialin të përshkallëzojë në mënyrë dramatike luftën midis Izraelit dhe Hamasit

BBC: Ajo që ndodhi të dielën e kaluar ka potencialin të përshkallëzojë në mënyrë dramatike luftën midis Izraelit dhe Hamasit

Botë
Anija 1.800 metërshe që do të lundrojë vazhdimisht nëpër detet, do të jetë pesë herë më e madhe se aeroplanmbajtësja më e madhe

Anija 1.800 metërshe që do të lundrojë vazhdimisht nëpër detet, do të jetë pesë herë më e madhe se aeroplanmbajtësja më e madhe

Botë
Paketa e re e armëve prej 175 milionë dollarësh për Ukrainën, Blinken: Një nga të fundit që aktualisht mund të sigurojmë

Paketa e re e armëve prej 175 milionë dollarësh për Ukrainën, Blinken: Një nga të fundit që aktualisht mund të sigurojmë

Evropa
SHBA thotë se ka biseduar me Izraelin rreth “afateve kohore” të operacioneve në Gaza

SHBA thotë se ka biseduar me Izraelin rreth “afateve kohore” të operacioneve në Gaza

Botë
Kalo në kategori