LAJMI I FUNDIT:

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Ndarja e humoristit të njohur Bes Kallaku nga këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka qenë një nga ngjarjet më të përfolura në botën e showbizit shqiptar.

Së fundmi, zërat në rrjet kanë filluar të qarkullojnë me aludime se humoristi Bes Kallaku ka rigjetur dashurinë.

Protagoniste e këtyre aludimeve është Çiljeta Kormuzi, ish-konkurrentja e njohur e emisionit të dashurisë “Përputhen”.

Foto: Screenshot/Instagram

Fansat kanë vënë re një afërsi të shtuar ndërmjet dyshes, e cila ka nxitur spekulimet për një lidhje të mundshme.

Pikënisja e këtyre aludimeve duket të jenë disa foto në rrjetet sociale, ku Bes Kallaku dhe Çiljeta Kormuzi shfaqen në të njëjtat vende në Bruksel.

Foto: Screenshot/Instagram

Shtimi i dyshimeve për një romancë në zhvillim erdhi pasi Çiljeta u pa të merrte pjesë në një koncert të Besit në këtë shtet, gjë që shtoi akoma më shumë ujë në mullirin e thashethemeve.

Ndërkohë, ndjekësit në mediat sociale kanë shprehur bindjen e tyre se dyshja janë tashmë në një lidhje dhe nuk kanë ngurruar të lënë komente dhe urime për Kallakun dhe Kormuzin.

Megjithatë, asnjë nga të dy nuk ka konfirmuar zyrtarisht se gjërat janë ashtu siç flitet. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram
Foto: Screenshot/Instagram
Foto: Screenshot/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
I kërkojnë të telefonojë Meritonin për t’ia kërkuar pesë mijë euro borxh, ja si reagon vëllai i Ilnisës në emision

I kërkojnë të telefonojë Meritonin për t’ia kërkuar pesë mijë euro borxh, ja si reagon vëllai i Ilnisës në emision

Magazina
Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Magazina
Mes spekulimeve për divorc, Jennifer Lopez bën dedikimin për Ben Affleck

Mes spekulimeve për divorc, Jennifer Lopez bën dedikimin për Ben Affleck

Magazina
Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Magazina
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Kalo në kategori