LAJMI I FUNDIT:

Pas 20 orësh udhëtimi – qeni zbuloi se ku po shkonte, reagimi bëhet viral

Pas 20 orësh udhëtimi – qeni zbuloi se ku po shkonte, reagimi bëhet viral

Shumë prej nesh e mbajnë mend emocionin që ndjemë kur morëm vesh se do të shkonim te gjyshja.

Dhe kjo ndjenjë është e njohur edhe për qenushin Nosh. Ai u emocionua kur, pas një udhëtimi 20 orësh, mësoi nga pronarët e tij se ku po shkonte.


Skyler dhe Deko hipin në veturë, ndërsa Nash shikon rrugën para tij nga sedilja e pasme.

“A doni t’i tregoni atij se ku po shkojmë?”, pyeti Deko. “Nosh, do t’i shohësh Savtën dhe Bapën?”, i thotë Skyler qenushit i cili menjëherë fillon të qajë nga emocioni.

Përfundimisht, kur parkojnë makinën në rrugën e shtëpisë së gjyshes dhe gjyshit, Noshi del dhe dridhet me entuziazëm, pastaj vrapon drejt gjyshes dhe gjyshit. /Telegrafi/

@sky.q The other video got a “sensitive content warning” because of the end… but why?? 😂 #repost #dogsofttiktok #dogs #australiancattledog #blueheeler #acd #heeler #cattledog ♬ original sound – Sky.Q

Në trend Fun

Më shumë
Në një video virale, një kamerier shpjegon se cilin rregull nuk duhet ta thyejnë kurrë mysafirët

Në një video virale, një kamerier shpjegon se cilin rregull nuk duhet ta thyejnë kurrë mysafirët

Interesante
Një çift në Angli janë bërë viralë pasi e kanë shndërruar kopshtin e tyre “gri” në një

Një çift në Angli janë bërë viralë pasi e kanë shndërruar kopshtin e tyre “gri” në një "oazë të bukur” me lule

Interesante
A mund ta gjeni brenda 30 sekondave trofeun e fshehur në mesin e qindra shisheve dhe gotave me birrë?

A mund ta gjeni brenda 30 sekondave trofeun e fshehur në mesin e qindra shisheve dhe gotave me birrë?

Interesante
U kërkoi nga pesë dollarë pjesëmarrësve në ditëlindjen e vajzës, kritikohet ashpër nëna nga Teksasi

U kërkoi nga pesë dollarë pjesëmarrësve në ditëlindjen e vajzës, kritikohet ashpër nëna nga Teksasi

Interesante
Marifet i rrezikshëm - burri shijon vozitjen i mbështjellur me najllon dhe i varur në derën e veturës

Marifet i rrezikshëm - burri shijon vozitjen i mbështjellur me najllon dhe i varur në derën e veturës

Interesante
YouTuberi amerikan i kërkon Musk ta punësojë berberin indian - arsyeja do t'iu bëjë të qeshni

YouTuberi amerikan i kërkon Musk ta punësojë berberin indian - arsyeja do t'iu bëjë të qeshni

Fun
Kalo në kategori