LAJMI I FUNDIT:

Partnerët tregojnë kreativitetin duke kombinuar kostumet për Halloween (Foto)

Partnerët tregojnë kreativitetin duke kombinuar kostumet për Halloween (Foto)

Nëse jeni duke kërkuar për ndonjë kostum, për ahengjet që zhvillohen për Halloween, mos kërkoni më larg se këta partnerë kreativ.

Reklama

Përmbledhja e bërë nga Bored Panda, tregon disa prej formave të veshjeve të përbashkëta, në prag të festimeve të frikshme që zhvillohen gjatë javës që vjen, transmeton Telegrafi.

Derisa një çift rikthyen fëmijërinë duke i veshur si lodrat Lego, të tjera zgjodhën kryesisht personazhe të famshme nga filmat.

Çfarë bie më së shumti në sy, janë të dashurit e tyre të përkushtuar, që u maskuan s gra që t’i ndryshojnë rolet me partneret. Në mungesë të një të dashurit, njëra ka improvizuar veshjen që të përshtatet me qenin.

Më poshtë mund t’i shihni këto raste të këndshme, që mund të jenë inspirim për ju në festimin që zhvillohet në ditën e fundit të muajit. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Interesante
Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Interesante
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Për të kursyer para gjeti një metodë interesante, burri nga Australia qëroi bananen para se të peshonte – shpresonte të ishte më e lehtë

Për të kursyer para gjeti një metodë interesante, burri nga Australia qëroi bananen para se të peshonte – shpresonte të ishte më e lehtë

Fun
Policia në Angli nxori pasagjerin nga aeroplani pasi ishte kapur duke bërë një veprim të palejueshëm në tualet

Policia në Angli nxori pasagjerin nga aeroplani pasi ishte kapur duke bërë një veprim të palejueshëm në tualet

Interesante
U fut në market dhe tentoi të vjedhë, shitësja ia mbyllë derën me telekomandë – hajni në Australi detyrohet të kthejë shishen me alkool

U fut në market dhe tentoi të vjedhë, shitësja ia mbyllë derën me telekomandë – hajni në Australi detyrohet të kthejë shishen me alkool

Fun
Kalo në kategori