LAJMI I FUNDIT:

Pamjet e para pas aksidentit në Itali ku humbën jetën dy të rinj shqiptarë – vetura e tyre përfundoi në lumë

Pamjet e para pas aksidentit në Itali ku humbën jetën dy të rinj shqiptarë – vetura e tyre përfundoi në lumë

Mediet italiane kanë publikuar pamjet pas aksidentit të rëndë trafiku që ndodhi natën e 7 dhjetorit në, në Portugero pranë Venecias, ku humbën jetën tre persona, mes tyre dy shqiptarë.

Viktimat ishin Egli Gjeci nga Shqipëria, Altin Hoti me origjinë nga Kosova si dhe Julija Di Tilio nga Portugalia, njëherësh e fejuara e këtij të fundit, transmeton Telegrafi.

Makina me të cilën udhëtuan tre të rinjtë doli nga rruga dhe përfundoi në lumin Lemene.

Siç raportohet trupat e e tyre u nxorën nga lumi rreth orës tre të mëngjesit nga zjarrfikësit.

Aksidenti tragjik me tre të vdekur në Venecia, dy nga viktimat janë shqiptarë
Lexo po ashtu Aksidenti tragjik me tre të vdekur në Venecia, dy nga viktimat janë shqiptarë

Sipas informacioneve fillestare, duket se makina e tipit BMW, ka thyer rrethojën mbrojtëse si dhe ka përfunduar në lumë.

Zjarrfikësit, të cilët mbërritën menjëherë, kërkuan mbështetjen e zhytësve, të cilët kryen një hetim nën ujë dhe lidhën makinën, e cila më pas u tërhoq me një vinç të lëvizshëm.

I riu që vdiq në aksidentin në Itali është djali i dytë i familjes Hoti që humb jetën në aksident brenda gjashtë muajve
Lexo po ashtu I riu që vdiq në aksidentin në Itali është djali i dytë i familjes Hoti që humb jetën në aksident brenda gjashtë muajve

Brenda ndodheshin trupat e tre të rinjve, tashmë të pajetë.

Hetimet për shkaqet e aksidentit janë duke vazhduar.

Një medium italian ka publikuar pamjet pas aksidentit vdekjeprurës si dhe momentin kur automjeti u nxor nga lumi. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë

"Rreziku për pushtimin e Kosovës" - si e alarmoi CIA Shtëpinë e Bardhë për trupat serbe në kufi me Kosovën, pas sulmit në Banjskë

Lajme
Çka ndikoi që serbët të ndihen më të sigurt në Kosovë?

Çka ndikoi që serbët të ndihen më të sigurt në Kosovë?

Siguri
Fenomeni i ndryshimit të mbiemrave shqiptarë në turq në Prizren për përfitime materiale

Fenomeni i ndryshimit të mbiemrave shqiptarë në turq në Prizren për përfitime materiale

Lajme
Xhaferi: Imazhi i Kosovës në sytë e ndërkombëtarëve ka rënë

Xhaferi: Imazhi i Kosovës në sytë e ndërkombëtarëve ka rënë

Lajme
“Isha pjesëmarrës virtualisht”, Kurti sqaron mungesën e tij në Samitin e Tiranës

“Isha pjesëmarrës virtualisht”, Kurti sqaron mungesën e tij në Samitin e Tiranës

Lajme
Vrasja në Korçë, momenti kur Ilo Lluka qëllon Emiliano Pilon dhe më pas veten

Vrasja në Korçë, momenti kur Ilo Lluka qëllon Emiliano Pilon dhe më pas veten

Lajme
Kalo në kategori