LAJMI I FUNDIT:

Organizohet ankandi i radhës me vetura dhe artikuj të tjerë nga Ambasada Amerikane

Organizohet ankandi i radhës me vetura dhe artikuj të tjerë nga Ambasada Amerikane

Me 25 mars të këtij viti organizohet Ankandi Live me vetura dhe artikuj nga Ambasada Amerikane.

Reklama

Ky event do të mbahet nga ora 11:00 në ndërtesën “Illyria”, rruga: Prishtinë-Graçanicë, më saktësisht në Veternik.

KATALOGUN MUND TA SHIKONI KËTU 

Ky nuk është ankandi i vetëm që po organizohet këtë vit, sepse i radhës do të jetë me 1 prill.

Shtëpia e Ankadeve është kompani që ka filluar punën në muajin mars të vitit 2011 dhe deri tani ka organizuar mbi 250 ankande.

Në trend Lajme

Më shumë
Koloneli i pensionuar serb tregon se si për një minutë mund të vërtetohet se kujt i takon armatimi që u gjet në Banjskë

Koloneli i pensionuar serb tregon se si për një minutë mund të vërtetohet se kujt i takon armatimi që u gjet në Banjskë

Lajme
SHBA kërkoi nga Serbia të tërheqë ushtrinë nga kufiri me Kosovën, reagon Rama

SHBA kërkoi nga Serbia të tërheqë ushtrinë nga kufiri me Kosovën, reagon Rama

Lajme
Kurti kërkon ndihmën amerikane kundër planeve luftarake të Serbisë

Kurti kërkon ndihmën amerikane kundër planeve luftarake të Serbisë

Lajme
Nga deklarimi i Milan Radoiçiqit se organizoi sulmin terrorist e deri të sekuestrimi i pasurisë së tij

Nga deklarimi i Milan Radoiçiqit se organizoi sulmin terrorist e deri të sekuestrimi i pasurisë së tij

Lajme
SHBA i kërkon Serbisë të tërheqë trupat ushtarake nga kufiri me Kosovën

SHBA i kërkon Serbisë të tërheqë trupat ushtarake nga kufiri me Kosovën

Lajme
Pamje nga vila e Milan Radoiçiqit në veri, Sveçla: Po dëshmohet se nuk bëhet fjalë për asnjë 'luftëtar lirie' por për një Pablo Escobar të rajonit

Pamje nga vila e Milan Radoiçiqit në veri, Sveçla: Po dëshmohet se nuk bëhet fjalë për asnjë 'luftëtar lirie' por për një Pablo Escobar të rajonit

Lajme
Kalo në kategori