Yjet e vallëzimit, Ola dhe James Jordan, kanë zbuluar së fundmi se po e presin fëmijën e tyre të parë pas një beteje 3- vjeçare me fertilitetin.

Ola, 36-vjeçe, të dielen në Instagram ka dhënë lajmin e bukur, duke u treguar fansave se do bëhen prindër për herë të parë.

“Unë ende nuk mund ta besoj plotësisht këtë”. “Kur e kemi bërë skanimin ishte qesharake, sepse foshnja po vallëzonte. Patjetër ishte duke vallëzuar, duket se po i ndjek gjurmët e prindërve”, ka shkruar mes të tjerash biondja.

View this post on Instagram

I can’t actually believe I’m writing this but I’m so happy to say James and I are expecting a baby 🤰 We are both so excited to add a little munchkin into our family. We have so much love to share and I know James will be the best daddy ever. He’s actually a real softy and already talking to our baby every day close to my belly. I’ve been with James for over half of my life and I always said I would never love anyone as much as I love him….. but now I will, just in a very different way. I can’t wait to meet this little person growing inside me and give them all the love I possibly can. Please get you copy of @hellomag out tomorrow where we share our story of the joy and excitement of becoming parents. Big thank you to @hellomag for sharing our story of ivf struggles and now the joy of pregnancy. I still can’t believe IM HAVING A BABY 👶 Love you all 😘 P.S. Getting pregnant wasn’t straight forward for us and it’s been a long and emotional journey but we were one of the lucky ones. My heart goes out to all those couples still trying for that magical moment and I’ll always keep a prayer in my heart for you.

A post shared by Ola Jordan (@olajordan) on Sep 1, 2019 at 10:21am PDT

“Unë kam qenë me James për më shumë se gjysmën e jetës dhe gjithmonë them se nuk do e dua asnjëherë askënd më shumë se të. Mezi po pres të takohem me këtë personin e vogël i cili po rritet brenda meje”, vazhdon më tej ai.

Të gjitha lajmet nga James Jordan Të gjitha lajmet nga James Jordan

Vlen të ceket se çifti janë munduar për më shumë se tre vite për një fëmijë, por ishin përballur me probleme fertiliteti dhe tani ata janë mëse të gëzuar për këtë dhuratë të mrekullueshme. /Telegrafi/

View this post on Instagram

😁

A post shared by Ola Jordan (@olajordan) on May 21, 2019 at 4:08am PDT