LAJMI I FUNDIT:

Notat e lojtarëve, Cremonese 2-1 Roma: Rui Patricio dështim total

Notat e lojtarëve, Cremonese 2-1 Roma: Rui Patricio dështim total

Cremonese mori fitoren e parë në Serie A, duke e mposhtur në shtëpi Romën me rezultat 2-1 në kuadër të javës së 24-të.

Reklama

Frank Tsadjout dhe Daniel Ciofani shënuan për vendasit, ndërsa Leonardo Spinazzola shënoi për Romën.

Pikërisht Spinazzola ishte më i miri në fushë me notën 8.4.

Te vendasit u vlerësua lartë Tsadjout me notën 7.2.

Më i dobëti në fushë ishte Rui Patricio me notën 5.8.

Notat e lojtarëve të Cremoneses dhe Romës

/Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Dhjetë ditë që do të shënojnë historinë e Barcelonës

Dhjetë ditë që do të shënojnë historinë e Barcelonës

La Liga
Bayerni pritet të nënshkruajë këtë verë me tre yje, në mesin e tyre edhe Granit Xhaka

Bayerni pritet të nënshkruajë këtë verë me tre yje, në mesin e tyre edhe Granit Xhaka

Bundesliga

"Lojtarët që kryejnë marrëdhënie seksuale katër herë në muaj nuk mund të luajnë për mua" - Simeone me mendim që ka befasuar shumëkënd

La Liga
“Duhet të flasësh të paktën tre gjuhë dhe të luash në tre pozicione”, Fernandinho zbulon sekretet e Guardiolës

“Duhet të flasësh të paktën tre gjuhë dhe të luash në tre pozicione”, Fernandinho zbulon sekretet e Guardiolës

Premier League
Babai i Kvaratskhelia zbulon klubin që Khvicha ëndërron të luajë

Babai i Kvaratskhelia zbulon klubin që Khvicha ëndërron të luajë

La Liga
Roma i vendos çmimin e largimit sulmuesit Tammy Abraham

Roma i vendos çmimin e largimit sulmuesit Tammy Abraham

Serie A
Kalo në kategori