LAJMI I FUNDIT:

Njoftim për shqiptarët e Gjermanisë dhe Zvicrës të cilët duan të udhëtojnë drejt Kosovës

Njoftim për shqiptarët e Gjermanisë dhe Zvicrës të cilët duan të udhëtojnë drejt Kosovës

Nëse ende nuk vendosur si të udhëtoni drejt Kosovës këtë tani duhet ta bëni me Albasky.

Me lokacion në qendër të Prishtinës Albasky është duke ofruar çmime të biletave me çmime ekonomike për udhëtime drejt Kosovës direkt nga Basel, Stuttgart, München, Düsseldorf, Hannover, Hamburg, Münster Osnabrück, Nürnberg, Berlin Brandenburg, Ljubljana, Memmingen, Halmstad, Luxemburg, Växjö dhe anasjelltas.

Nëse rezervoni biletën tuaj në Albasky FALAS do të përfitoni Check In, çantë dore dhe bagazh 20kg. 

Si të  rezervoni biletën tuaj ekonomike?

Rezervimin e biletës tuaj në Albasky mund ta bëni duke i kontaktuar nëpërmjet rrjeteve sociale, në numrat e telefonit në Kosovë, Gjermani dhe Zvicër, online në www.albasky.com ose në zyrën tonë në Qendër të Prishtinës.

Numrat e telefonit: +383 48 48 84 84 (Kosovë), +49 7621 1559999 (Gjermani), +41 61 5101153 (Zvicër).

Online: www.albasky.com, Facebook, Instagram, TikTok.

Adresa në Qendër të Prishtinës: rruga Rexhep Luci, 35, Prishtinë.

Oferta fantastike për pushimet verore

Me Albasky mund të rezervoni pushimet tuaja për këtë verë në Shqipëri, Mal të Zi, Greqi, Turqi, Egjipt, Bullgari dhe në të gjithë botën.

Albasky ka dizajnuar pako ekonomike për familje dhe të gjithë të interesuarit.

Udhëtimet mund të realizohen nga Kosova, Gjermania, Zvicra, nga çdo vend evropian.

Në trend Ekonomi

Më shumë
Pushime në plazhin më të bukur në Shëngjin - Rana e Hedhun, ekskluzivitet nga Kompania Shpejtimi

Pushime në plazhin më të bukur në Shëngjin - Rana e Hedhun, ekskluzivitet nga Kompania Shpejtimi

Kompania Turistike Shpejtimi
Dukagjini Resort – Ky është projekti përrallor 80 milionësh që do ta transformojë këtë pjesë të Shëngjinit

Dukagjini Resort – Ky është projekti përrallor 80 milionësh që do ta transformojë këtë pjesë të Shëngjinit

Ekonomi
Njoftim për shqiptarët e Gjermanisë dhe Zvicrës të cilët duan të udhëtojnë drejt Kosovës

Njoftim për shqiptarët e Gjermanisë dhe Zvicrës të cilët duan të udhëtojnë drejt Kosovës

AlbaSky
Creative Hub prezenton metodën 4 orë punë të premteve

Creative Hub prezenton metodën 4 orë punë të premteve

Creative Hub Kosovo
Një platformë për të gjithë - Telegrafi Jobs

Një platformë për të gjithë - Telegrafi Jobs

Telegrafi Jobs
Nga 24 qershori shtohen linjat e fluturimeve Kosovë-Zvicër dhe anasjelltas, pritet ulje e çmimeve

Nga 24 qershori shtohen linjat e fluturimeve Kosovë-Zvicër dhe anasjelltas, pritet ulje e çmimeve

Ekonomi
Kalo në kategori