LAJMI I FUNDIT:

Njëzet të famshmit që nuk njohin moshën, duken më të rinj se sa vitet që kanë

Njëzet të famshmit që nuk njohin moshën, duken më të rinj se sa vitet që kanë

Disa të famshëm janë shumë të mirë për t’u dukur shumë më të rinj, si Jennifer Anniston e cila kujdeset për pamjen e saj siç ka bërë edhe para shumë viteve.

Ne pyesim veten se çfarë i ndihmon të famshmit të tjerë, të cilët duket se kanë ndalur plakjen në fillim të viteve 2000 dhe tani shfaqen pothuajse si atëherë.

Bright Side do t’ju tregojë 20 të famshëm që duket se kanë gjetur “burimin e rinisë”.


1. Jared Leto

2. Victoria Beckham

3. Jennifer Lopez

4. Tyson Beckford

5. Jennifer Aniston

6. Eva Longoria

7. Reese Witherspoon

8. Halle Berry

9. Pharrell Williams

10. Sandra Bullock

11. Naomi Campbell

12. Gwen Stefani

13. Mario Lopez

14. Jennifer Garner

15. Sofía Vergara

16. Penelope Cruz

17. Jim Parsons

18. Priyanka Chopra

19. Angela Bassett

20. Demi Moore

/Telegrafi/