Një video e një lope të quajtur Leiko është bërë virale në TikTok.

Reklama

“Duke pozuar për fotot e Krishtlindjeve”, thuhet në përshkrimin e postimit, i cili ka mbledhur mbi 120 mijë pëlqime të përdoruesve dhe mijëra komente e shpërndarje në këtë rrjet social.

Videoja tregon Leiko lopën me brirë të kuq të Krishtlindjeve në kokë duke ndryshuar poza pranë pemës në dhomën ku gjithçka është zbukuruar me rroba Krishtlindjesh.

Ata gjithashtu i dhanë asaj një lodër prej pelushi me të cilën mund të përqafohet lopa. Në sfondin e videos dëgjohet kënga “It’s Beginning to Duke A Lot Like Christmas”.

Leiko i kënaqi përdoruesit e TikTok, të cilët lanë komente të shumta për bukurinë e saj. “Kjo është shumë e lezetshme”, “Pas kësaj videoje dua të marr një lopë”, “Baby”, “Gjëja më e lezetshme që kam parë ndonjëherë”, janë vetëm disa nga komentet. /Telegrafi/

Reklama
@happyhensandhighlands Leiko modeling for Christmas photos #highlandcow #babyanimals #animalsoftiktok #christmas #cows ♬ It’s Beginning to Look a Lot Like Christmas – Perry Como & The Fontane Sisters – 🎄🎄🎄
Reklama