LAJMI I FUNDIT:

Një vajzë i tregoi të dashurit se si funksionon tamponi, reagimi i djalit bëhet hit

Një vajzë i tregoi të dashurit se si funksionon tamponi, reagimi i djalit bëhet hit

TikTok është një nga aplikacionet më të përdorura kohët e fundit.

Aty publikohen miliona video në ditë dhe shumë prej tyre bëhen edhe virale.


Dhe video e mëposhtme është njëra prej tyre.

Një përdoruese e TikTok vendosi të regjistrojë reagimin e të dashurit të saj në momentin kur ajo i shpjegonte se si funksiononte tamponi.

Reagimi i të dashurit të saj është bërë hit në internet.

Kjo video mori më shumë se 31 milionë shikime. /Telegrafi/

@thedemeryfamily22His reaction is priceless? #cutecouple #pregnant #prego #viral #InLove #couplegoals #trend #tampon♬ original sound – Kolby&Jas❤️