LAJMI I FUNDIT:

Një truk për leckat e kuzhinës: Nuk është e thënë t’i zieni, vetëm provoni këshillat e gjysheve tona

Një truk për leckat e kuzhinës: Nuk është e thënë t’i zieni, vetëm provoni këshillat e gjysheve tona

Leckat e kuzhinës më së vështiri lahen kështu që në to nuk ka gjurmë zierjeje, por ky truk do t’ju ndihmojë që përgjithmonë t’i hiqni qafe gjurmët yndyrore

Reklama

Jemi të sigurt se çdo familje ka lecka nga të cilat është e pamundur të hiqen njollat, edhe nëse keni përdorur agjentë zbardhues dhe keni zier rregullisht pëlhurat. Kjo është arsyeja pse ne ju sjellim një zgjidhje të përhershme, e cila është një ilaç shtëpiak për heqjen e njollave dhe njollave.

Një përbërës do t’ju habisë, por mos u shqetësoni, sepse jep rezultate të pabesueshme në simbiozë me të tjerët, transmeton Telegrafi.

Leckat e kuzhinës mund të jenë krejtësisht të pastra nëse i lani në këtë mënyrë:

Përbërësit:

– 1 tenxhere e madhe prej 10 litrash plot ujë,
– 2 lugë supe vaj ushqimi,
– 5 lugë zbardhues rrobash,
– 1 gotë detergjent për rroba,
– 2 lugë sodë bikarbonati.

Udhëzim:

Nxehni ujin në tenxhere derisa të vlojë, pastaj fikni shporetin.

Përzieni përbërësit e tjerë, hidhni në ujë dhe futni leckat. Mbuloni tenxheren me kapak dhe lëreni që uji të ftohet.

Pastaj nxirrni leckat, fërkoni pak dhe shpëlani.

Mund t’i zhytni në një legen me ujë të pastër (në të cilin keni zbërthyer 2 lugë sodë bikarbonati) dhe t’i lini të qëndrojnë disa orë.

Rezultatet do t’ju ngazëllejnë. /Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
Këto janë shenjat që tregojnë se ka përjetuar orgazmën

Këto janë shenjat që tregojnë se ka përjetuar orgazmën

Intimitet dhe Pasion
Tri pije për humbje të shpejtë të peshës

Tri pije për humbje të shpejtë të peshës

Stil
Shenjat më egoiste të horoskopit

Shenjat më egoiste të horoskopit

Astrologji
Zgjidheni problemin me aromën e kanakarit shtëpiak: Është aq e thjeshtë - përbërësit i keni në shtëpi!

Zgjidheni problemin me aromën e kanakarit shtëpiak: Është aq e thjeshtë - përbërësit i keni në shtëpi!

Kujdesi për kafshët
Me këta tre tipa të femrës asnjë mashkull nuk dëshiron të krijojë lidhje

Me këta tre tipa të femrës asnjë mashkull nuk dëshiron të krijojë lidhje

Lifestyle
Lëshoni frenat: Qe se si duhet të lirojnë zëra gratë – kështu i eksitojnë burrat

Lëshoni frenat: Qe se si duhet të lirojnë zëra gratë – kështu i eksitojnë burrat

Intimitet dhe Pasion
Kalo në kategori