LAJMI I FUNDIT:

Një tjetër pësosmëri arkitekturore drejt nddërtimit – vihet gurthemeli i Linda 20 në Fushë Kosovë

Një tjetër pësosmëri arkitekturore drejt nddërtimit – vihet gurthemeli i Linda 20 në Fushë Kosovë

Kompania e njohur e ndërtimit Al Trade po vazhdon punën në ndërtimin e komplekseve me cilësinë më të lartë. 

Kompania së fundmi ka vënë gur-themelin e objektit më të ri të “Linda 20”.

Al Trade ndër vite ka dëshmuar se çdo projekt i tyre është i cilësuar për ndërtim të përsosur dhe standarde të larta. E përjashtim nuk bën as objekti Linda 20.

E patjetër që ky objekt është vendi ideal që ti dhe familja jote të filloni një jetë të re dhe plot komoditet. 

Kontaktoni që sot Al Trade dhe blini banesën e duhur për familjen tuaj sa s’është vonë.

Al Trade mendon për ty! 

Për më shumë informacione kontaktoni: 

Facebook: Al Trade Center 

E-mail: info@altradecenter.com 

Nr.tel: 0800 77 770 / 049 777 127 / 049 318 676 / 044 976 777 / 043 989 111 

Në trend Ekonomi

Më shumë
A e dini se në Kosovë ka ATM për kritptovaluta? - exCoins.me

A e dini se në Kosovë ka ATM për kritptovaluta? - exCoins.me

exCoins.me
Sheshi 'George Bush' merr shije të re - Doggy Doggy vjen sot!

Sheshi 'George Bush' merr shije të re - Doggy Doggy vjen sot!

Doggy Doggy
Bizneset shqiptare në Zvicër hapin dyert për kosovarët, në Kosovë nisin strategjitë për ruajtjen e punëtorëve

Bizneset shqiptare në Zvicër hapin dyert për kosovarët, në Kosovë nisin strategjitë për ruajtjen e punëtorëve

Ekonomi
Studentët nga Kosova tani mund të pajisen me diplomë Amerikane dhe të punojnë për kompanitë në SHBA

Studentët nga Kosova tani mund të pajisen me diplomë Amerikane dhe të punojnë për kompanitë në SHBA

Creative Hub Kosovo
EEEXPLORE Kosova –  Eksploro, përfshiju, fuqizo

EEEXPLORE Kosova –  Eksploro, përfshiju, fuqizo

SPEEEX
Problemi me 2 euro false, qytetarët dhe bizneset gjejnë metoda për identifikimin e tyre

Problemi me 2 euro false, qytetarët dhe bizneset gjejnë metoda për identifikimin e tyre

Mirjeta Hajzeraj
Kalo në kategori