LAJMI I FUNDIT:

Një shëtitje virtuale në VitaLand – vendi ku aventurat nuk kanë kufij

Një shëtitje virtuale në VitaLand – vendi ku aventurat nuk kanë kufij

Mirë se vini në VitaLand, parkun më të madh të lojërave në të gjithë Kosovën. Tashmë ju mund të keni mini-turin tuaj virtual që do t’ju transportojë në zemër të kësaj hapësire të mbushur me aventura. 

Shëtitja virtuale fillon që në hyrje të VitaLand – ku pasi të kaloni sportelin do të hasni menjëherë në një sërë trampolinash. Këto trampolina, të përshtatshme për të gjitha moshat, ju bëjnë thirrje të përjetoni ndjesinë e fluturimit në ajër.  

E patjetër që shumë afër trampolinave ju do të udhëhiqeni drejt zipline të VitaLand. Kjo aventurë emocionuese ofron një mundësi unike dhe të sigurt për aventurierët e vegjël që të fluturojnë.

Derisa lundroni nëpër shëtitjen virtuale, do të gjeni veten në Playground të VitaLand. Fëmijët e të gjitha moshave përjetojnë argëtim të pafund në këtë hapësirë, teksa eksplorojnë këndin e topave, kështjellën këcyese e topoganët e shumtë argëtues. 

E patjetër që shëtitja virtuale do t’ju qojë edhe tek një sërë lojërash argëtuese që gjenden në katin e parë të këtij objekti si twisster dhe dodge attack që gjenden afër trampolinave.  

Përmes kësaj shëtitje virtuale ju do të shihni nga afër edhe foam pit rules, jump tower, trape dhe air bag. Kurse në një hapësirë më veçantë një vullkan i madh në formë të rrëshiqtëses do t’ju shfaqet përpara. 

Shumë afër kësaj hapësire gjenden edhe shkallët që do t’ju qojnë në katin e dytë drejt restaurantit të VitaLand, ku ofrohen pije e ushqime të shijshme. 

Krahas restaurantit – ky është kati ku festat marrin jetë. Tashmë nga rehatia e shtëpisë ju mund të shikoni katër dhomat e dedikuara për festimin e ditëlindjeve – pse jo edhe të vendosësh se cila nga këto katër dhoma do të jetë vendi i ditëlindjes së ardhshme të fëmijës tënd.

Ndërsa udhëtoni nëpër VitaLand përmes shëtitje virtuale do të mahniteni nga emocioni, gëzimi dhe aventura që përshkojnë çdo cep VitaLand – do të jetë njëlloj sikur të jeni aty dhe po dëgjoni të qeshurat të mbushura plot jetë të fëmijëve.

Pra, çfarë po prisni? Filloni aventurën tuaj virtuale tani dhe shijoni përvojat e pabesueshme që përcaktojnë VitaLand, parkut më të madh të lojërave në vend!