LAJMI I FUNDIT:

Një javë plot jetë në VitaLand – Festimet për fëmijët vazhdojnë!

Një javë plot jetë në VitaLand – Festimet për fëmijët vazhdojnë!

Në zemër të qendrës së zhurmshme tregtare Central Park, një festë e jashtëzakonshme u organizua më 1 qershor. Parku i lojërave VitaLand, organizoi një ngjarje madhështore për nder të Ditës Ndërkombëtare të Fëmijëve. Atmosfera e gjallë ishte e mbushur me entuziazmin e fëmijëve, të cilët përjetuan një ditë të mbushur me gëzim, surpriza dhe një sërë përvojash të paharrueshme.

Këtë 1 qershor, VitaLand u shëndrrua në një strehë gëzimi dhe mrekullie për fëmijët e të gjitha moshave. Me hapjen e portave të parkut fëmijët u përshëndetën nga maskotat që sollën në jetë personazhet e tyre të preferuara. Ata patën mundësit të përqafojnë heronjtë e tyre të dashur dhe të bëjnë foto të panumërta, duke krijuar kështu kujtime që zgjasin një jetë.

Ky ishte vetëm fillimi i magjepsjes që prisnin aventurierët e rinj. VitaLand kishte përgatitur edhe surpriza tjera – 300 dhurata falas u dhuruan për fëmijët që kaluan ditën e tyre në këtë park. Kënaqësia në fytyrat e tyre teksa merrnin këto dhurata të papritura ishte shumë e çmuar – një dëshmi e frymës magjepëse të Ditës Ndërkombëtare të Fëmijëve.

Me rastin e veçantë të Ditës së Fëmijëve, VITALAND mirëpriti fëmijë nga i gjithë vendi me një atmosferë festive e së…

Posted by Vitaland on Friday, 2 June 2023

Por gëzimi nuk mbaron me kaq! Festimet në VitaLand vazhdojnë gjatë gjithë javës, nga data 1 deri më 7 qershor, për një javë plot jetë për fëmijët. E këtu është pjesa më e mirë – gjatë kësaj jave të jashtëzakonshme, hyrja në Vita Land është vetëm 6 euro, PA LIMIT KOHOR.

Ky është një shans për fëmijët që të zhyten në një botë me mundësi të pakufishme, ku çdo cep fsheh një aventurë të re dhe ku koha nuk ka fuqi mbi gëzimin e tyre.

Mos e humbisni këtë festë të jashtëzakonshme! 1 Qershori ishte vetëm fillimi— VitaLand është e vetmja që do t’ju magjeps ju dhe familjen tuaj me shumë aventura për plotë një javë, dhe që do t’ju lë të buzëqeshur shumë kohë edhe pasi të kenë përfunduar festimet.

Ejani, përqafojeni të qeshurën, magjinë dhe mundësitë e pafundme të fëmijërisë në VitaLand – vendi ku ëndrrat bëhen realitet!

Në trend Ekonomi

Më shumë
Egjipti ia kthen shpinën Rusisë, blen grurë nga Franca dhe Bullgaria

Egjipti ia kthen shpinën Rusisë, blen grurë nga Franca dhe Bullgaria

Botë
Shtimi i sipërfaqeve të ngrohjes, kyçje dhe konsumatorë të rinj – disa nga punët gjatë vitit të fundit të Termokosit

Shtimi i sipërfaqeve të ngrohjes, kyçje dhe konsumatorë të rinj – disa nga punët gjatë vitit të fundit të Termokosit

Ekonomi
Nuk kalon marrëveshja për 'Rehabilitimin e linjës hekurudhore 10 B', nuk ka kuorum

Nuk kalon marrëveshja për 'Rehabilitimin e linjës hekurudhore 10 B', nuk ka kuorum

Ekonomi
Konjufca: Qëllimi i këtij debati parlamentar është për të shkëmbyer akuza e jo për ta themeluar Komisionin hetimor

Konjufca: Qëllimi i këtij debati parlamentar është për të shkëmbyer akuza e jo për ta themeluar Komisionin hetimor

Ekonomi
Prodhimi i Brendshëm Bruto i Kosovës arrin në rreth 9 miliardë euro, për kokë banori është mbi 5 mijë euro

Prodhimi i Brendshëm Bruto i Kosovës arrin në rreth 9 miliardë euro, për kokë banori është mbi 5 mijë euro

Ekonomi
Përsosmëria e pakrahasueshme e sallamës EXTRA me origjinë sllovene: Pse duhet ta konsumoni para prodhimeve tjera?

Përsosmëria e pakrahasueshme e sallamës EXTRA me origjinë sllovene: Pse duhet ta konsumoni para prodhimeve tjera?

Kosmonte Foods
Kalo në kategori