LAJMI I FUNDIT:

Një grua viziton në spital mikeshën pas lindjes – reagimi i saj do t’ju shkrijë zemrën

Një grua viziton në spital mikeshën pas lindjes – reagimi i saj do t’ju shkrijë zemrën

Kazmira Davis shkoi në TikTok për të ndarë një video prekëse të realizuar në spital pas lindjes.

Ajo regjistroi takimin me shoqen e saj më të mirë Hope, e cila erdhi për ta vizituar dhe pa djalin e saj për herë të parë.


Hope filloi të qante pikërisht në hyrje të dhomës së spitalit dhe nuk u ndal gjatë gjithë kohëzgjatjes së videos.

@kazmiradavies Find yourself a friend that loves you this much — sister energy✨🥹 @hope #newborn #newbornbaby #hospitalbirth #positivebirth #newbornbaby ♬ September – slowed + reverb – Wallerstedt

Por, ajo nuk ishte e vetmja që u përlot në këtë moment. Edhe Kazmira ka qarë kur ka parë shoqen e saj.

Hope i tha Kazmirës se ishte shumë krenare për të dhe më pas shikoi djalin e vogël që mezi priste ta takonte.

Në vetëm pak ditë, kjo video prekëse u shikua më shumë se dhjetë milionë herë në platformën e njohur.

Në komente janë paraqitur shumë gra dhe kanë theksuar se shpresojnë që edhe ato të përjetojnë një moment të tillë me shoqen apo shoqen e tyre më të mirë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Deshën të plaçkitin shpërndarësin e ushqimeve, hajnat pendohen rëndë – uruguaiani iu vërsulet me hanxhar

Deshën të plaçkitin shpërndarësin e ushqimeve, hajnat pendohen rëndë – uruguaiani iu vërsulet me hanxhar

Fun
Bëhet virale ideja e indianit që e shndërron ombrellën e tij në një çantë shpine të improvizuar për t'u mbrojtur nga shiu

Bëhet virale ideja e indianit që e shndërron ombrellën e tij në një çantë shpine të improvizuar për t'u mbrojtur nga shiu

Fun
Deshën ta plaçkitin duke mos e ditur se është police, hajnat pendohen – gruaja nga Buenos Aires iu kundërpërgjigjet me armë

Deshën ta plaçkitin duke mos e ditur se është police, hajnat pendohen – gruaja nga Buenos Aires iu kundërpërgjigjet me armë

Fun
Studenti shkruan emrat e katër vajzave në vend të pjesëve të zemrës - diagrami i organit ngjall reagime qesharake

Studenti shkruan emrat e katër vajzave në vend të pjesëve të zemrës - diagrami i organit ngjall reagime qesharake

Fun
Apartamenti në SHBA pa dhomë gjumi ngjall reagime në rrjete sociale

Apartamenti në SHBA pa dhomë gjumi ngjall reagime në rrjete sociale

Interesante
Besonte se lopa ia kishte ngrënë orën, Rolex i fermerit britanik shfaqet 50 vjet më vonë

Besonte se lopa ia kishte ngrënë orën, Rolex i fermerit britanik shfaqet 50 vjet më vonë

Interesante
Kalo në kategori