LAJMI I FUNDIT:

Një çift peshkatarësh gjen kasafortën me 100 mijë dollarë në New York

Një çift peshkatarësh gjen kasafortën me 100 mijë dollarë në New York

Një çift që peshkonte në një rrugë ujore të New York-ut u befasua kur gjeti një kasafortë me rreth 100 mijë dollarë.

James Kane dhe Barbi Agostini thanë se ishin në Flushing Meadows Corona Park në Queens në fillim të këtij muaji, kur magneti në fund të litarit të tyre kapi diçka të rëndë, transmeton Telegrafi.

Çifti tha se incidenti nuk ishte hera e parë që ata kishin gjetur një kasafortë gjatë peshkimit me magnet, por ishte hera e parë që një i tillë përmbante thesar -rreth 100 mijë dollarë në kartëmonedha 100 dollarësh të dëmtuara nga uji.


Departamenti i Policisë i tha çiftit se paratë mund t’I mbanin, pasi hetuesit nuk ishin në gjendje të gjenin asnjë provë që lidhte kasafortën ose përmbajtjen e saj me një krim.

Çifti, i cili nisi peshkimin me magnet si një aktivitet në natyrë gjatë ditëve të para të pandemisë COVID-19, tha se zbulimet e tyre të mëparshme përfshijnë një granatë, armë të shumta, një dron dhe një motoçikletë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një grua shtatzënë

Një grua shtatzënë "kapi" burrin me dashnoren e tij në plazh - befason reagimi i tyre

Interesante
Gati shpërtheu një përleshje masive: Një adoleshent vendosi “të marrë masa” kundër çiftit që po putheshin në një plazh të SHBA-së

Gati shpërtheu një përleshje masive: Një adoleshent vendosi “të marrë masa” kundër çiftit që po putheshin në një plazh të SHBA-së

Fun
Kur ta shikoni këtë imazh, do të shkriheni së qeshuri - shikoni se ku ka gjetur hije kjo grua

Kur ta shikoni këtë imazh, do të shkriheni së qeshuri - shikoni se ku ka gjetur hije kjo grua

Fun
Telefoni ra në një kafaz me majmunë dhe lëvizja e njërës prej kafshëve befasoi njerëzit

Telefoni ra në një kafaz me majmunë dhe lëvizja e njërës prej kafshëve befasoi njerëzit

Fun
Trendi i ri i mbështetësve të Trumpit - fasha si aksesor në vesh

Trendi i ri i mbështetësve të Trumpit - fasha si aksesor në vesh

Interesante
Ajo po ecte në plazh, më pas u rrëzua papritur - gruaja për pak sa nuk u

Ajo po ecte në plazh, më pas u rrëzua papritur - gruaja për pak sa nuk u "gëlltit" nga rëra

Fun
Kalo në kategori