LAJMI I FUNDIT:

Një burrë i panjohur arriti të kapte karrocën ‘e arratisur’ pak para se bashkë me foshnjën në të, të futej në një autostradë në Kaliforni

Një burrë i panjohur arriti të kapte karrocën ‘e arratisur’ pak para se bashkë me foshnjën në të, të futej në një autostradë në Kaliforni

Një kalimtar që reagoi me shpejtësi është vlerësuar si hero, pasi shpëtoi me vështirësi një foshnjë në karrocë që po shkonte drejt një rruge ku lëviznin vetura me shpejtësi deri në 80 kilometra në orë.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, pamjet mahnitëse tregojnë karrocën duke lëvizur në një hapësirë me pjerrësi gjatë një ere në Hesperia, Kaliforni, ndërsa kujdestarja shkarkon makinën e saj.

Gruaja, që besohet të jetë tezja e foshnjës, përballet me një situatë që askush nuk do të dëshironte të ishte.


Ajo shpejt pengohet dhe bie në tokë, ndërsa karroca shkon drejt një autostrade afër me katër linja.

Në nxitimin për t’u ringritur në këmbë, gjuri i saj i djathtë duket se e tradhton, duke e detyruar atë të bërtasë e pafuqishme.

Por për fatin e saj të saj dhe të fëmijës, një burrë shihet duke vrapuar dhe duke kapur karrocën vetëm pak metra para se të kishte arritur në autostradë. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
NATO: Shqetësimet për shëndetin e Biden hodhën hije mbi samitin

NATO: Shqetësimet për shëndetin e Biden hodhën hije mbi samitin

Botë
Zyrtari i lartë ushtarak i huaj në Kosovë informon Gjukanoviqin se po përgatitet një atentat ndaj tij

Zyrtari i lartë ushtarak i huaj në Kosovë informon Gjukanoviqin se po përgatitet një atentat ndaj tij

Mali i Zi
SHBA-ja dhe Gjermania zbulojnë planin rus - Moska planifikon ta vras shefin e fabrikës më të madhe gjermane të armëve

SHBA-ja dhe Gjermania zbulojnë planin rus - Moska planifikon ta vras shefin e fabrikës më të madhe gjermane të armëve

Evropa
Rusia ka humbur më shumë se 70 mijë trupa në Ukrainë dy muajt e fundit

Rusia ka humbur më shumë se 70 mijë trupa në Ukrainë dy muajt e fundit

Evropa
Vdekja 'e papritur': Gjendet i vdekur gjenerali që vlerësohej si dëshmitar kyç në një skandal të madh korrupsioni në Ministrinë ruse të Mbrojtjes

Vdekja 'e papritur': Gjendet i vdekur gjenerali që vlerësohej si dëshmitar kyç në një skandal të madh korrupsioni në Ministrinë ruse të Mbrojtjes

Botë
Turistja kineze shkoi për tu larë në plazh, përfundoi 80 kilometra larg brigjeve – pas 36 orëve e shpëtojnë rojat bregdetare japoneze

Turistja kineze shkoi për tu larë në plazh, përfundoi 80 kilometra larg brigjeve – pas 36 orëve e shpëtojnë rojat bregdetare japoneze

Azia
Kalo në kategori