LAJMI I FUNDIT:

Një adoleshent ka vdekur dhe një tjetër është plagosur pas të shtënave me armë jashtë një shkolle të mesme në Atlanta

Një adoleshent ka vdekur dhe një tjetër është plagosur pas të shtënave me armë jashtë një shkolle të mesme në Atlanta

Një adoleshent humbi jetën dhe një tjetër u plagos pas të shtënave jashtë një shkolle të mesme në Atlanta herët të dielën, tha policia.

Reklama

Policia tha se incidenti përfshinte shumë nxënës të moshës së shkollës së mesme, shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi.

Policia e Atlantas iu përgjigj një raporti për shumë njerëz të qëlluar në shkollën e mesme Benjamin E. Mays rreth orës 2:27 të mëngjesit.

Dy viktima, një vajzë 16-vjeçare dhe një djalë 16-vjeçar, u gjetën dhe u dërguan në spitale.

Vajza u shpall e vdekur, ndërsa djali në gjendje të qëndrueshme, tha policia.

Policia e Atlantas po vazhdon hetimin e rastit dhe po ofron një shpërblim prej 10,000 dollarë për informacion. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
SHBA liberalizon vizat për Izraelin - por, izraelitët duhet të plotësojnë një kusht para se të udhëtojnë lirshëm drejt Amerikës

SHBA liberalizon vizat për Izraelin - por, izraelitët duhet të plotësojnë një kusht para se të udhëtojnë lirshëm drejt Amerikës

Amerika
Daçiq deklaroi se Radoiçiq nuk ishte në pamjet e publikuara nga Manastiri i Banjskës, por Vuçiq para 6 muajve e pranonte se ai qëndron prapa personave të maskuar në veri të Kosovës

Daçiq deklaroi se Radoiçiq nuk ishte në pamjet e publikuara nga Manastiri i Banjskës, por Vuçiq para 6 muajve e pranonte se ai qëndron prapa personave të maskuar në veri të Kosovës

Serbia
Momenti kur forcat speciale hyjnë nga një helikopter në një anije që mbante kokainë me vlerë rreth 155 milionë euro në brigjet e Irlandës

Momenti kur forcat speciale hyjnë nga një helikopter në një anije që mbante kokainë me vlerë rreth 155 milionë euro në brigjet e Irlandës

Evropa
E dhimbshme: Një nënë dhe fëmija e saj duke qarë ndërsa kalojnë nën tela me gjemba – duke tentuar të kalojnë kufirin ndërmjet Meksikës dhe SHBA-së

E dhimbshme: Një nënë dhe fëmija e saj duke qarë ndërsa kalojnë nën tela me gjemba – duke tentuar të kalojnë kufirin ndërmjet Meksikës dhe SHBA-së

Botë
Mercenarët e Wagnerit kthehen në lindje të Ukrainës

Mercenarët e Wagnerit kthehen në lindje të Ukrainës

Evropa
Moska publikon intervistën me admiralin

Moska publikon intervistën me admiralin "e vdekur"

Botë
Kalo në kategori