LAJMI I FUNDIT:

Nënë, grua apo motër – gëzoni më të dashurat tuaja duke ju dhuruar momente magjike me ofertën e As Travel 

Nënë, grua apo motër – gëzoni më të dashurat tuaja duke ju dhuruar momente magjike me ofertën e As Travel 

Shpesh harrojmë që edhe ato kanë nevojë për pushim – por As Travel kësaj radhe është përkujdesur për pushimin e më të dashurave tuaja duke sjell ofertën më të mirë për 8 mars.

Lumturia më së lehti arrihet duke investuar në eksperienca, e eksperiencat më magjike mund t’i përjetoni me ofertën e re të As Travel, e cila u dedikohet grave – dhe jo vetëm.

Duke filluar me një çmim prej 455 eurove për person, në ofertë përfshihen biletat vajtje-ardhje, akomodimi për 4 net (+ mëngjesi), asistenca në Dubai nga stafi i As Travel, Dubai City Tour dhe transferi privat aeroport-hotel-aeroport.

Megjithatë, kësaj radhe As Travel ka menduar për të gjitha në mënyrë që udhëtimi të jetë sa më magjik duke siguruar edhe vizitë FALAS në Miracle Garden.

Çfarë është Miracle Garden?

Parku që do ta vizitojnë gratë me ofertën e As Travel, Miracle Garden është një park i luleve tejet i bukur në Dubai dhe shumë i njohur.

Miracle Garden shtrihet në një hapësirë prej 72,000 metrave katrorë, duke u bërë kopshti më i madh i luleve natyrale në botë dhe duke përmbajtur mbi 50 milionë lule dhe mbi 250 milionë bimë.

Mos të harrojmë se pamja e këtij parku është piktoreske dhe ofron eksperiencë të paharrueshme.

Për të rezervuar tani apo për t’i parë të gjitha ofertat, kontaktoni As Travel në:

Facebook: As Travel Club

Instagram: As Travel Club

Nr. Tel: +383 38 245 888⁣, +383 45 245 888⁣, +383 49 245 888⁣

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Udhëtim falas çdo 15 minuta me autobus, nga rrethi i flamurit deri në Prishtina Mall dhe anasjelltas

Udhëtim falas çdo 15 minuta me autobus, nga rrethi i flamurit deri në Prishtina Mall dhe anasjelltas

Ekonomi
Qeveria miraton Projektligjin për tatimet, ministri Murati tregon se kush do të përfitojë nga falja e tatimit për vitin 2023

Qeveria miraton Projektligjin për tatimet, ministri Murati tregon se kush do të përfitojë nga falja e tatimit për vitin 2023

Ekonomi
Këto janë lagjet që pritet të futen në sistem të ngrohtores, Osmani tregon për shtrirjen e rrjetit të Termokosit në Prishtinë

Këto janë lagjet që pritet të futen në sistem të ngrohtores, Osmani tregon për shtrirjen e rrjetit të Termokosit në Prishtinë

As Travel Club
Rryma nga sot shtrenjtohet për 15 për qind

Rryma nga sot shtrenjtohet për 15 për qind

Ekonomi
Tahiri i AAK-së: Sistemi i pagave në katrahurë

Tahiri i AAK-së: Sistemi i pagave në katrahurë

Ekonomi
Punimet për siguri të sistemit, KEDS tregon vendet ku do të ketë ndërprerje të rrymës të shtunën

Punimet për siguri të sistemit, KEDS tregon vendet ku do të ketë ndërprerje të rrymës të shtunën

Ekonomi
Kalo në kategori