LAJMI I FUNDIT:

Në vend të “PO” u dëgjua diçka tjetër – Të sapomartuarit u tronditën, më pas shpërthyen të qeshurat

Në vend të “PO” u dëgjua diçka tjetër – Të sapomartuarit u tronditën, më pas shpërthyen të qeshurat

Një video e një dasme në Britaninë e Madhe ka qarkulluar në rrjetet sociale dhe është bërë shumë shpejt virale.

Është regjistruar në një zonë rurale, dhe tregon të sapomartuarit, të ftuarit në dasmë dhe një të ftuar special – të papritur.


Në fillim, ofiqari mban një fjalim të njohur dhe një moment para se nusja dhe dhëndri të thonë “po”, dëgjohet një lopë.

Kafsha ‘foli’ me zë të lartë për të ndërprerë ceremoninë dhe për t’i bërë të pranishmit të qeshin.

Sekretares i merret fryma, të sapomartuarve u përqendruan, por lopa “thirri” sërish, gjë që shkaktoi konfuzion të plotë.

Shikoni se si dukej gjithçka në videon e mëposhtme. /Telegrafi/