LAJMI I FUNDIT:

Në punëtorinë e tij gjen fishekë, gëzhoja e predha – Policia heton rastin në Han të Elezit

Në punëtorinë e tij gjen fishekë, gëzhoja e predha – Policia heton rastin në Han të Elezit
Foto: Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast në Han të Elezit, ku një person ka njoftuar policinë se në punëtorinë e tij për përpunimin e drurit derisa ka qenë duke prerë një dru ka hasur në disa fishekë.

Rasti ka ndodhur të enjten në orën 15:00.

“Ankuesi kosovar ka njoftuar policinë se në punëtorinë e tij për përpunimin e drurit derisa ka qenë duke prerë një dru ka hasur në disa fishekë. Njësia policore ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka konstatuar se bëhet fjalë për 113 fishekë, 7 gëzhoja dhe katër predha të kalibrit 7.62mm të cilat janë sekuestruar”, thuhet në raport.

Nuk raportohet për të arrestuar. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Arrestohet shoferi i BMW-së në Prishtinë që u bë viral në internet - policia thotë se i figurojnë 225 gjoba në trafik

Arrestohet shoferi i BMW-së në Prishtinë që u bë viral në internet - policia thotë se i figurojnë 225 gjoba në trafik

Lajme
Vuçiq paralajmëroi vizitën në Kosovë, Kurti: Natyrisht se nuk do t’i jap leje, është i padëshiruar

Vuçiq paralajmëroi vizitën në Kosovë, Kurti: Natyrisht se nuk do t’i jap leje, është i padëshiruar

Lajme
Përplasje në debatin për raportet e ish-presidentit Rugova me UÇK-në

Përplasje në debatin për raportet e ish-presidentit Rugova me UÇK-në

Politikë
Salihaj: Rugova kishte presion të jashtëzakonshëm nga ndërkombëtarët të dalë me deklaratë kundër fillimit të luftës

Salihaj: Rugova kishte presion të jashtëzakonshëm nga ndërkombëtarët të dalë me deklaratë kundër fillimit të luftës

Lajme
Çfarë mesazhi u dha ambasadori Hill përfaqësuesve politikë të Luginës? Gjithçka nga intervista me Mustafin

Çfarë mesazhi u dha ambasadori Hill përfaqësuesve politikë të Luginës? Gjithçka nga intervista me Mustafin

Lajme
I dëmtuari tregon se Arsiq i tha ‘kape 25-vjeçarin e vrarë dhe tregoju terroristëve tjerë çka ka për t’iu ndodhur’

I dëmtuari tregon se Arsiq i tha ‘kape 25-vjeçarin e vrarë dhe tregoju terroristëve tjerë çka ka për t’iu ndodhur’

Drejtësi
Kalo në kategori