Këngëtarja dhe moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, po vazhdon të shijojë suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit.

Kënga “Locos” me Jay Santos është pritur mirë nga publiku dhe në vetëm pak ditë ka tejkaluar shifrën e dy milionë klikimeve.

Luana ndërkohë po vazhdon të jetë aktive për ndjekësit e saj në rrjetet sociale, duke ndarë me ta imazhe të ndryshme nga jeta e përditshme.

https://www.youtube.com/watch?v=0wJAPrIDb6o

Duke qenë në periudhë verore, sigurisht që nuk mungojnë edhe imazhet ‘e nxehta’ në bikini, ku këngëtarja vë në pah linjat e saj.

Një gjë të tillë, Luana e ka bërë në fotografinë e fundit të publikuar në rrjetin social Instagram, ku është shfaqur mjaft atraktive, teksa ka pozuar me një palë bikini të lidhura.

View this post on Instagram

Leji llafet e kotaaaa

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on Aug 18, 2020 at 8:05am PDT

Duke qenë në formë të mira trupore, Luana nuk hezitoi të theksojë linjat, teksa dukej tejet tërheqëse në bikinit e markës “Burberry”.

“Lej llafet e kota”, shkroi ajo në mbishkrimin e kësaj fotografie, duke qenë kështu nën ndikimin dhe ritmin e këngës së saj më të fundit. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Loca

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on Aug 16, 2020 at 9:59am PDT