LAJMI I FUNDIT:

Ndërron jetë Hosni Mubarak, ish-presidenti egjiptian humb betejën nga një sëmundje e rëndë në moshën 91-vjeç

Ndërron jetë Hosni Mubarak, ish-presidenti egjiptian humb betejën nga një sëmundje e rëndë në moshën 91-vjeç

Ish-presidenti i Egjiptit, Hosni Mubarak, ka ndërruar jetë në moshën 91-vjeçe, pasi humbi betejën me një sëmundje të rëndë, raportojnë mediat egjiptiane.

Reklama

Mubarak ka qenë president i Egjiptit nga viti 1981 deri më 2011, por dha dorëheqje si rezultat i protestave të shumta në Pranverën arabe që shpërtheu në vendin e tij në vitin 2011, transmeton Telegrafi.

Ai humbi betejën me nga një sëmundje e re, ndërsa avokati i tij ka bërë të ditur se Mubarak ka qenë i shtrirë në repartin intensiv. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Sekretari britanik i mbrojtjes 'do të dërgojë trupa në Ukrainë'

Sekretari britanik i mbrojtjes 'do të dërgojë trupa në Ukrainë'

Evropa
Putini shfaqet me një shenjë të errët të pashpjegueshme në ballin e tij gjatë paraqitjes së fundit

Putini shfaqet me një shenjë të errët të pashpjegueshme në ballin e tij gjatë paraqitjes së fundit

Evropa
Milan Radoiçiq shfaqet për herë të parë në publik pas sulmit terrorist në veri të Kosovës

Milan Radoiçiq shfaqet për herë të parë në publik pas sulmit terrorist në veri të Kosovës

Serbia
Shpërthim i fuqishëm kur Ukraina hodhi bombë tek tanku rus

Shpërthim i fuqishëm kur Ukraina hodhi bombë tek tanku rus

Evropa
Ky është njeriu fatlum që fitoi lotarinë amerikane prej 2.26 miliardë euro - bëhet e ditur se sa para deri më tani ka shpenzuar

Ky është njeriu fatlum që fitoi lotarinë amerikane prej 2.26 miliardë euro - bëhet e ditur se sa para deri më tani ka shpenzuar

Amerika
Një australian mbeti i vdekur dhe një tjetër u lëndua kur balena i goditi varkën

Një australian mbeti i vdekur dhe një tjetër u lëndua kur balena i goditi varkën

Australia
Kalo në kategori