LAJMI I FUNDIT:

Mungesa e cilindrit u zëvendësua nga punonjësit rumunë që “vallëzuan” për ta rrafshuar rrugën

Mungesa e cilindrit u zëvendësua nga punonjësit rumunë që “vallëzuan” për ta rrafshuar rrugën

Në Capalna të Rumanisë, disa punonjës të ndërtimit, kanë befasuar me përkushtimin e tyre në përfundimin e shtrimit të një rruge.

Reklama

Derisa ishin duke e rrafshuar bazën dhe iu mungonte cilindri, ata e kryen atë që duket si një “vallëzim”, që ta rrafshojnë sa më mirë, para se të vendosej shtresa përfundimtare, transmeton Telegrafi.

“Ky është përkushtimi i punonjësve rumunë, që vallëzuan që të kryejnë punë, megjithëse duken shumë qesharak” ishte komenti krahas pamjeve, që janë shpërndarë në internet.

Vendosja e një muzike popullore rumune në sfond, e ka bërë këtë ngjarje edhe më qesharake, duke bërë që të grumbullojë edhe shumë pëlqime. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Rusët arrestuan një burrë pranë Shën Petersburgut për flamurin verdhë e kaltër, doli se nuk ishte i ukrainasve – por i Forcave Hapësinore të Kremlinit

Rusët arrestuan një burrë pranë Shën Petersburgut për flamurin verdhë e kaltër, doli se nuk ishte i ukrainasve – por i Forcave Hapësinore të Kremlinit

Fun
Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Fun
Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Interesante
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Nënë e bijë nga Anglia mbetën shtatzënë në të njëjtën kohë, fëmijët e tyre lindën me vetëm dy javë ndërmjet

Nënë e bijë nga Anglia mbetën shtatzënë në të njëjtën kohë, fëmijët e tyre lindën me vetëm dy javë ndërmjet

Fun
U nis nga Antalia për në Mynih – aterroi në Moskë, pensionistja gjermane futet në aeroplanin e gabuar dhe përfundon në anën tjetër të botës

U nis nga Antalia për në Mynih – aterroi në Moskë, pensionistja gjermane futet në aeroplanin e gabuar dhe përfundon në anën tjetër të botës

Fun
Kalo në kategori