LAJMI I FUNDIT:

A mund të rritet penisi në mënyrë natyrale dhe a ka rëndësi madhësia e penisit për femrat?

A mund të rritet penisi në mënyrë natyrale dhe a ka rëndësi madhësia e penisit për femrat?

Sipas studimeve të kryera nga Universiteti Kentucky, 45% e meshkujve raportojnë se nuk ndihen të kënaqur me madhësinë e ‘shokut’ të tyre dhe duan që ta kenë më të madh.

Reklama

Ndonëse disa meshkuj i drejtohen ndërhyrjeve kirurgjike për ta zmadhuar penisin dhe për ta rritur vetëbesimin e tyre, kjo nuk është gjithmonë opsioni i vetëm, transmeton Telegrafi.

Stresi dhe brengat e meshkujve për madhësinë e meshkujve kanë bërë që të krijohet një industri miliarda dollarësh për krijimin e produkteve që kinse ua zmadhojnë penisin.

Femrat e bukura janë të dëmshme për shëndetin e meshkujve
Lexo po ashtu Femrat e bukura janë të dëmshme për shëndetin e meshkujve

Por, ju nuk keni nevojë të pini ilaçe apo të përdorni mjete të ndryshme për ta rritur atë që veçse e keni.

Para se të merrni masa drastike për ta rritur penisin, ekspertët shëndetësorë ju rekomandojnë t’i provoni fillimisht këto tri truqe:

1: Rruajuni aty poshtë – qimet e gjata e bëjnë penisin të duket më i vogël se ç’është në të vërtetë

2: Humbni peshë – Barku i trashë mbi penis e bën penisin të duket jashtëzakonisht i vogël

3: Bëhuni ‘fit’ – Kjo nuk ndihmon në zgjatjen e penisit, por formësimi i trupit jo vetëm se ju bën të ndiheni më joshës, por edhe jua përmirëson jetën seksuale në shumë mënyra.

Në fund, a ua ndien në të vërtetë femrave për madhësinë e penisit?

Epo, pavarësisht se meshkujt janë brengosur me dekada të tëra për madhësinë e penisit të tyre, femrave në të vërtetë nuk ua ndien fare. /Telegrafi/

Në trend Shendetesi

Më shumë
Shtatë lloje frutash që përmbajnë një përqindje të lartë kalciumi: Një mineral jashtëzakonisht i rëndësishëm

Shtatë lloje frutash që përmbajnë një përqindje të lartë kalciumi: Një mineral jashtëzakonisht i rëndësishëm

Të njohim produktet
Katër gjendje të rënda që mund të shoqërohen me ndryshime në buzë

Katër gjendje të rënda që mund të shoqërohen me ndryshime në buzë

Shëndetësi
Si ndikon puna e zorrëve dhe shëndeti i mikrobiomës në zhvillimin e disa sëmundjeve autoimune

Si ndikon puna e zorrëve dhe shëndeti i mikrobiomës në zhvillimin e disa sëmundjeve autoimune

Shëndetësi Lajme
Një ushtrim me të cilin marramendja do të kalojë në më pak se një minutë

Një ushtrim me të cilin marramendja do të kalojë në më pak se një minutë

Shëndetësi
Era e pakëndshme e gojës, dhe problemi shëndetësor

Era e pakëndshme e gojës, dhe problemi shëndetësor

Shëndetësi Lajme
A mundet hunda artificiale të “nuhasë” sëmundjet, si dhe ushqimin e prishur?

A mundet hunda artificiale të “nuhasë” sëmundjet, si dhe ushqimin e prishur?

Shëndetësi Lajme
Kalo në kategori