LAJMI I FUNDIT:

“A mund të largoheni nga bari im?” – momenti kur qytetari ndërpret kryeministrin australian

“A mund të largoheni nga bari im?” – momenti kur qytetari ndërpret kryeministrin australian

Kryeministri australian Scott Morrison u ndërpre nga një pronar i shtëpisë gjatë një konference për shtyp për qëndrimin në lëndinën e tij të sapo rregulluar.

Reklama

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Morrison ishte në qytetin shtetëror Googong të New South Wales për të njoftuar një skemë të re të strehimit kur banori bërtiti tek ai dhe reporterët nga dera e tij.

“A mundeni të gjithë të largoheni nga bari im?”, citohet të ketë thënë ai.

Kryeministri menjëherë u përgjigj, duke thënë: “Sigurisht”.

Burri më pas i kërkoi falje z. Morrison, duke thënë “se i vjen keq”, për të cilin mori një shtrëngim dore nga kryeministri, i cili tha “është mirë, faleminderit” dhe vazhdoi me fjalimin e tij. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Vizitorët e parkut në Meksikë

Vizitorët e parkut në Meksikë "ngrinë në vend" kur ariu i ndërpreu piknikun - pamjet u bënë virale në internet

Virale
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Australiani i shokuar me vrimën që gjeti në oborrin e shtëpisë së tij

Australiani i shokuar me vrimën që gjeti në oborrin e shtëpisë së tij

Interesante
15 vendet që kanë ekzistuar 100 vite më parë, por që nuk ekzistojnë më (Foto)

15 vendet që kanë ekzistuar 100 vite më parë, por që nuk ekzistojnë më (Foto)

Interesante
Biden rrëshqet dhe për pak sa nuk rrëzohet derisa zbret shkallëve nga aeroplani

Biden rrëshqet dhe për pak sa nuk rrëzohet derisa zbret shkallëve nga aeroplani

Interesante
Ariu mendohej se është sy patrembur, por kjo video dëshmon të kundërtën

Ariu mendohej se është sy patrembur, por kjo video dëshmon të kundërtën

Fun
Kalo në kategori