Me afrimin e festave të fundvitit të gjithë kanë filluar të mendojnë se çfarë t’ju blenë më të dashurve të tyre, dhe kështu së fundmi është publikuar edhe një foto ku shihen qindra kuti të dhuratave si dhe një thes i vogël me para, që pak kush ka mundur që për pak sekonda ta gjej.

GoSimpleTax ka publikuar këtë fotografi që ka sfiduar të gjithë ata që pretendojnë se kanë koncentrim maksimal, dhe arrijnë t’i vërejnë detajet në pak sekonda, transmeton Telegrafi.

Në mesin e qindra kutive të dhuratave fshihet një thes i vogël me para, dhe sipas autorit të fotografisë nëse arrini ta gjeni për pak sekonda atëherë sigurisht se keni shikim të “syrit të shqiponjës”.

Se për çfarë bëhet fjalë shikoni fotografitë e publikuara më poshtë dhe testoni edhe ju shikimin e juaj dhe koncentrimin, që është faktor kyç në raste të tilla. /Telegrafi/