LAJMI I FUNDIT:

Mourinho e dëshiron Herreran e Portos

Mourinho e dëshiron Herreran e Portos

Afati kalimtar i janarit pritet t’i buzëqeshë Hector Herrera të Portos.

E gjitha kjo pasi trajneri i Manchester Unitedi, Jose Mourinho, është duke menduar për transferimin e tij në Old Traford gjatë janarit.


Të gjitha lajmet rreth Transferimeve
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet rreth Transferimeve

Për mesfushorin seriozisht tash e një kohë është edhe Napoli, të cilët kanë bërë edhe hapa konkret në këtë aspekt.

Lojtari në sezonin e kaluar ka shënuar nëntë gola dhe ka asistuar katër herë në 29 paraqitje për Porton.

Çmimi i meksikanit besohet se është rreth 20 milionë euro. /Telegrafi/