LAJMI I FUNDIT:

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Në orët e pasdites në vendet malore do të ketë kushte për reshje të shiut.

Reklama

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 13 deri 23, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 32 deri 39 gradë celsius.

Edhe në ditët në vijim moti do të jetë i ngrohët./Telegrafi/