0Shares

Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje të pakëta të shiut dhe borës në vendet më të larta malore. Do të fryejë erë e dobët nga drejtimi verilindor.

Temperaturat ditore do të lëvizin prej 2 deri 9 gradë celcius, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Moti në Shkup do të jetë i ngjashëm, me temperaturë maksimale deri 8 gradë celcius./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)