Alyssa Scott konfirmoi se është shtatzënë me fëmijën e 11-të të Nick Cannon përmes disa fotografive që ka publikuar në rrjete sociale.

Reklama

Modelja ndau dy imazhe të enjten në Instagram, ku shfaqet në një vaskë bashkë me yllin e “Masked Singer”.

Ylli, që është në pritje të ëmbël, u shfaq në këmbë ndërkohë që prezantuesi televiziv e shikonte dhe mbante dorën te barku i rrumbullakosur.

View this post on Instagram

A post shared by Alyssa (@itsalyssaemm)

Në një fotografi tjetër, aktori shfaqet duke i dhënë një puthje teksa Scott e shikon duke mbuluar gjoksin me duar.

Nick Cannon zbulon se është bërë baba për herë të nëntë Nick Cannon zbulon se është bërë baba për herë të nëntë

“Është një mrekulli, një bekim”, tha ajo.

Bashkë-aktorët e “Wild ‘N Out” mirëpritën fëmijën e tyre të parë së bashku, djalin Zen, në qershor 2021, por i vogli humbi betejën me kancerin e trurit pesë muaj më vonë.

Reklama

View this post on Instagram

A post shared by Alyssa (@itsalyssaemm)

Reklama

Scott, e cila është gjithashtu nënë e vajzës katërvjeçare Zeela nga një lidhje e mëparshme, ndezi thashethemet për shtatzëninë në maj.

Cannon ka shtatë fëmijë të tjerë me katër gra të tjera, duke përfshirë një grup tjetër binjakësh me Mariah Carey – Moroccan dhe Monroe.

View this post on Instagram

A post shared by Alyssa (@itsalyssaemm)

Nick u bë baba për herë të nëntë rreth një muaj më parë nga romanca me modelen 40-vjeçare, LaNisha Cole. /Telegrafi/