0Shares

Keni telashe me pastrimin e vaskës? Atëherë thjesht duhet patjetër të provoni këtë mjet!

Është e thjeshtë ta bëni dhe edhe më e lehtë ta përdorni! – transmeton Telegrafi.

Ju nevojiten:

– detergjent për larje të enëve
– uthull e ngrohtë


Përzieni këta dy përbërës në pjesë të barabarta.

Më mirë do të ishte sikur të përdorni shishen me spërkatëse.

Spërkatni vaskën nëpër pjesët e ndotura dhe vetëm fshijeni!

Vaska juaj do të shkëlqejë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)