LAJMI I FUNDIT:

Mjekja e mori kastorin në shtëpi për rehabilitim – shikoni se si ai e ndërton një ‘digë’

Mjekja e mori kastorin në shtëpi për rehabilitim – shikoni se si ai e ndërton një ‘digë’

Një kastor i quajtur Sawyer përfundoi në rehabilitim me doktoreshën Holly Muraco në Long Beach, SHBA, dhe pas kësaj ai u bë një hit i vërtetë në internet për shkak të asaj që i bëri asaj në shtëpi.

Reklama

Domethënë, kastorët njihen kryesisht për dy gjëra. E para është se ata kanë dhëmbë aq të fortë sa mund të kafshojnë dhe rrëzojnë një pemë, dhe e dyta, natyrisht, është ndërtimi i digave.

Shpresojmë që Sawyer të mos e humbasë atë për mobiliet, por kjo është arsyeja pse ata e filmuan atë duke ndërtuar një digë në mes të shtëpisë së tyre nga gjërat që gjeti përreth.

Ai e bëri digën me lodra, batanije dhe qilima, dhe duke qenë se gjithçka ndodhte rreth festave të Krishtlindjeve, ai ndërtoi edhe një pemë Krishtlindjesh në të, si dhe dhurata.

Pas riparimeve, sipas NBC, Sawyer do të kthehet në natyrë. /Telegrafi/

@beremdcid #funny #funnyvideos #parati #foryoupage #fyp #Castor #Beaver #funnypets #castorwoodworks ♬ Funny Song – Cavendish Music

Në trend Fun

Më shumë
Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Fun
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Biden godet me kokë kornizën e hekurt të derës së helikopterit derisa po zbriste në oborrin e Shtëpisë së Bardhë

Biden godet me kokë kornizën e hekurt të derës së helikopterit derisa po zbriste në oborrin e Shtëpisë së Bardhë

Fun
Traditë e çuditshme: Dhëndri dhe nusja, seks në prezencë të mysafirëve (Video,+16)

Traditë e çuditshme: Dhëndri dhe nusja, seks në prezencë të mysafirëve (Video,+16)

Fun
Vitaly bie në kurth, shoku bën seks me nënën e tij (Video+18)

Vitaly bie në kurth, shoku bën seks me nënën e tij (Video+18)

Fun
I shfaqet një person te dritarja i veshur me mantel të zi – reagimi i punëtores së restorantit është i habitshëm

I shfaqet një person te dritarja i veshur me mantel të zi – reagimi i punëtores së restorantit është i habitshëm

Interesante
Kalo në kategori