LAJMI I FUNDIT:

Mihrije Braha thotë se nuk ia fal tradhtinë Naimit

Mihrije Braha thotë se nuk ia fal tradhtinë Naimit
Mihrije Braha dhe Naim Abazi (Foto: YouTube)

Mbrëmë (e shtunë), në emisionin “Shiko kush Luan” në mesin e shumë të ftuarve ishte edhe çifti Abazi, Naimi dhe Mihrija.

Reklama

Ata tashmë njihen si një nga çiftet më pa komplekse në showbiz dhe këtë e treguan më së miri edhe natën e djeshme.

Meqë janë të pandashëm nga njëri-tjetri si në jetën personale ashtu edhe në karrierë, Mihrija tregon se cila do ishte arsyeja e fortë që mund t’i çonte drejt ndarjes?

Mihrije Braha dhe Naim Abazi (Foto: YouTube)

Kjo pyetje i është bërë Mihrijes në sfidën “Ndaje ose kovën..” dhe këngëtarja nuk ngurroi të përgjigjej duke thënë,  “Tradhtinë, nuk e fali vetëm”.

Të gjitha lajmet nga Mihrije Braha
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Mihrije Braha

Në anën tjetër, dyshja prej vitesh moderojnë emisionin “Odeon” dhe artistja Braha është mjaft aktive edhe me projekte muzikore.

View this post on Instagram

35 vite bashk ❤ urime ditëlindja!….M B

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on Dec 1, 2019 at 1:20pm PST

Ata po ashtu janë të kompletuar edhe nga ana personale, të cilët kanë vetëm një djalë të quajtur, Plator. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Ish-gruaja e Eminemit, Kim shihet për herë të parë në katër vjet pas rehabilitimit dhe tentimvetëvrasjes

Ish-gruaja e Eminemit, Kim shihet për herë të parë në katër vjet pas rehabilitimit dhe tentimvetëvrasjes

Magazina
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Magazina
Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Magazina
Kalo në kategori