Familjarët nga Maryland i Shteteve të Bashkuara, u kishin dhënë fëmijëve nga një ëmbëlsirë të vogël, brenda së cilës fshihej sekreti i gjinisë së bebes.

Me të parë ngjyrën rozë, vogëlushi nisi të qante pasi e kuptoi që nuk do të bëhet me një vëlla të vogël, transmeton Telegrafi.

Derisa motra tij ishte e gëzuar dhe qeshte, atë e ngushëllonte babai sepse nisi të qante më zë.

Zhgënjimi tij është përhapur me shpejtësi në internet, pasi reagimi tij qesharak u pëlqye nga shikuesit. /Telegrafi/