LAJMI I FUNDIT:

Mërgim Berisha dhe Fenerbahce në verë pritet t’i ndajnë rrugët

Mërgim Berisha dhe Fenerbahce në verë pritet t’i ndajnë rrugët

Mërgim Berisha pritet t’i jap lamtumirën Fenerbahces me të përfunduar ky edicion.

Reklama

Sulmuesi shqiptar me pasaportë gjermane duket se ka gjetur një marrëveshje me klubin turk që në këtë verë të largohet.

Sipas asaj që raporton fotoMac, 23-vjeçari nuk ka plotësuar pritshmëritë e Fenerbahces dhe do të largohet.

Të gjitha lajmet nga Mërgim Berisha
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Mërgim Berisha

Nga ana tjetër, Berisha ka tashmë një ofertë në tavolinë dhe thuhet se është i gatshëm për një aventurë të re.

Me marrëveshje të dyanshme, pritet edhe të ndodhë ndarja – me sulmuesi që shpreson në një periudhë më të suksesshme.

Deri më tani në këtë edicion, ai ka shënuar tetë gola dhe ka dhuruar tri asistime. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Al Khelaifi i kundërpërgjigjet Messit: Me gjithë respektin, por ne jemi një klub francez

Al Khelaifi i kundërpërgjigjet Messit: Me gjithë respektin, por ne jemi një klub francez

Ligue 1
Shënoi dhe asistoi në rikthimin spektakolar të Barçës, por Cancelo me kritika të ashpra ndaj vetës: Kam bërë ndeshje të keqe

Shënoi dhe asistoi në rikthimin spektakolar të Barçës, por Cancelo me kritika të ashpra ndaj vetës: Kam bërë ndeshje të keqe

La Liga
Bayerni planifikon shkarkimin e Tuchel, identifikon zëvendësuesin e tij

Bayerni planifikon shkarkimin e Tuchel, identifikon zëvendësuesin e tij

La Liga
Marcus Rashford bën aksident me makinën e tij, kjo është gjendja e tij

Marcus Rashford bën aksident me makinën e tij, kjo është gjendja e tij

Premier League
Tifozët ofenduan gruan e Jamie Vardyt - ai shënon dhe shkon feston para tyre

Tifozët ofenduan gruan e Jamie Vardyt - ai shënon dhe shkon feston para tyre

Ligat tjera
Bruno Fernandes hoqi dorë nga çmimi si ‘Lojtar i ndeshjes’ – ai ia dhuroi Evansit që kishte paraqitjen e 200-të me Man Utd

Bruno Fernandes hoqi dorë nga çmimi si ‘Lojtar i ndeshjes’ – ai ia dhuroi Evansit që kishte paraqitjen e 200-të me Man Utd

Premier League
Kalo në kategori