Megi Pojani është një ndër femrat më të komentuara shqiptare, e cila njihet për postime provokuese që bën në rrjetet sociale.

Aktorja dhe personaliteti televiziv është mjaft e përfolur edhe jetën private, ndonëse mundohet të jetë e rezervuar në këtë pjesë.

Por, në një postim të radhës që ka bërë në llogarinë e saj në Instagram, Megi ka ngritur dyshimet se ka filluar lidhjen me futbollistin e Kombëtares së Shqipërisë, Endri Çekiçin.

View this post on Instagram

A post shared by Megi Pojani (@megipojani)

Dyshja kanë publikuar fotografi nga i njëjti lokacion, duke lënë të kuptohet se bashkë po i kalojnë pushimet në Afrikën Lindore.

Sipas imazheve, ata kanë kaluar një darkë romantike pranë njëri-tjetrit, duke mos dhënë më shumë detaje.

Reklama

Mbetet të shihet nëse një gjë e tillë do të konfirmohet apo mohohet nga ndonjëri prej tyre.

Reklama

Në anën tjetër, kujtojmë që Megi mbetet e angazhuar me projekte televizive dhe aktualisht është në panelin e jurisë në emisionin “He/She’s On Top”.

Duket se Megi Pojanit i ka pëlqyer dedikimi që i bëri Cllevio në këngën e fundit, bukuroshja kërkon lirimin e tij Duket se Megi Pojanit i ka pëlqyer dedikimi që i bëri Cllevio në këngën e fundit, bukuroshja kërkon lirimin e tij

Ndërkohë, mesfushori shqiptar aktualisht luan në ekipin turk Konyaspor. /Telegrafi/