LAJMI I FUNDIT:

Megan Thee Stallion merr vëmendje me një veshje ekspozuese rozë, gjatë turneut veror

Megan Thee Stallion merr vëmendje me një veshje ekspozuese rozë, gjatë turneut veror

Megan Thee Stallion promovoi turneun e saj në vazhdim të verës “Hot Girl” duke shpërndarë një video në llogarinë e saj në Instagram të shtunën.

Reperja 29-vjeçare u pa teksa po shëtiste nëpër Little Caesars Arena të Detroitit teksa po përgatitej të dilte në skenë dhe të performonte për fansat e saj.


Krijuesja e hitit tregoi një sasi të konsiderueshme të lëkurës, teksa kishte veshur një bluzë bikini rozë të nxehtë, e cila nxirrte në pah krahët e saj të tonifikuar dhe pjesën e mesme, shkruan DailyMail.

Megan Thee Stallion promovoi turneun e saj në vazhdim të verës Hot Girl duke shpërndarë një video në llogarinë e saj në Instagram të shtunën.

Megan Thee Stallion, e lindur me emrin Megan Jovon Ruth Pete, gjithashtu kishte veshur një palë kapele të ngjashme që ekspozonin pjesën e sipërme të kofshëve të saj të skalitura dhe gjilpërën e bollshme.

Flokët brune voluminoze të bukuroshes mbetën të liruara dhe ishin në kontrast të përsosur me tonin e ndritshëm të veshjeve të saj. /Telegrafi/

Foto: Megan Thee Stallion/Instagram
Foto: Megan Thee Stallion/Instagram

Krijuesja e hiteve - e cila kohët e fundit iu kundërpërgjigj akuzave të ish-kamermanit të saj - tregoi një sasi të konsiderueshme të lëkurës teksa kishte veshur një bluzë bikini rozë të nxehtë, e cila ekspozonte krahët e saj të tonifikuar dhe pjesën e mesme.

Megan Thee Stallion, e lindur me emrin Megan Jovon Ruth Pete, gjithashtu kishte veshur një palë kapele të ngjashme që ekspozonin pjesën e sipërme të kofshëve të saj të skalitura, si dhe derrierën e saj, përpara fillimit të koncertit të saj.

Turneu i verës Hot Girl, i cili shërben si seria e parë e shfaqjeve të reperit si një artist kryesor, filloi me një performancë në Qendrën e synimeve të Minneapolis të martën e kaluar; parë në vitin 2022

Turneu i krijuesit të hiteve është planifikuar zyrtarisht të përfundojë me një performancë në Festivalin e Qytetit të Brokolit në Uashington, DC, më 27 korrik; parë në vitin 2021

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Magazina
Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Magazina
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Magazina
“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

Magazina
Arbana dhe Edi tregojnë për herë të parë si nisi historia e tyre e dashurisë

Arbana dhe Edi tregojnë për herë të parë si nisi historia e tyre e dashurisë

Magazina
Kalo në kategori