LAJMI I FUNDIT:

Marchisio do të mbajë konferencë duke njoftuar për të ardhmen e tij

Marchisio do të mbajë konferencë duke njoftuar për të ardhmen e tij

Claudio Marchisio do ta mbajë një konferencë për shtyp në ‘Allianz Stadium’ të Juventusit të enjten për të njoftuar për lëvizjen e tij të radhës.

Reklama

Marchisio mbetet lojtar lirë pas largimit nga Zenit St Petersburg gjatë verës, ndërsa kishte refuzuar ofertat nga Kina, Japonia dhe Emiratet e Bashkuara Arabe.

Sidoqoftë, e ardhmja e tij do të bëhet e ditur në një konferencë ë do të mbahet pasdite nga 33-vjeçari, shkruan Sky Sport Italia.

Fakti që ai do ta zhvillojë një konferencë për shtyp në Allianz Stadium mund të flitet për një rikthim te Zonja e Vjetër, duke i ndjekur në gjurmët e Gianluigi Buffon dhe Andrea Barzagli.

Ai mund të tërhiqej nga futbolli profesional, pasi kishte probleme me gjurin në sezonet e fundit.

Afati kalimtar është mbyllur, por janë shumë yje që nuk kane ekip dhe mund të nënshkruajnë deri me 31 mars
Lexo po ashtu Afati kalimtar është mbyllur, por janë shumë yje që nuk kane ekip dhe mund të nënshkruajnë deri me 31 mars

Marchisio ka i lidhur me Monacon dhe Rangersin, ku të dy klubet mund të nënshkruajnë me lojtarin si i lirë. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Kështu do të duket Real Madridi pa treshen Benzema, Modric dhe Kroos: Ancelotti do të bëjë tri transferime spektakolare

Kështu do të duket Real Madridi pa treshen Benzema, Modric dhe Kroos: Ancelotti do të bëjë tri transferime spektakolare

La Liga
Harry Kane ka refuzuar Bayern Munichin, por dy gjigantë evropianë mbeten në garë

Harry Kane ka refuzuar Bayern Munichin, por dy gjigantë evropianë mbeten në garë

Premier League
Ëndrra e Jurgen Klopp: Ky pritet të jetë formacioni startues i Liverpoolit me katër nënshkrime të reja

Ëndrra e Jurgen Klopp: Ky pritet të jetë formacioni startues i Liverpoolit me katër nënshkrime të reja

Premier League
Barcelona do të përjashtohet nga Liga e Kampionëve për një vit?

Barcelona do të përjashtohet nga Liga e Kampionëve për një vit?

Liga e Kampionëve
Drita ndryshon tërësisht për sezonin e ri: Largime të shumta, oferta nga Evropa për yjet e skuadrës dhe afrimet e mundshme në verë

Drita ndryshon tërësisht për sezonin e ri: Largime të shumta, oferta nga Evropa për yjet e skuadrës dhe afrimet e mundshme në verë

Lavdim Pireva
“Galtier u shpreh jo shumë saktë” - PSG korrigjon trajnerin në lidhje me deklaratën për Leo Messin

“Galtier u shpreh jo shumë saktë” - PSG korrigjon trajnerin në lidhje me deklaratën për Leo Messin

Ligat tjera
Kalo në kategori