LAJMI I FUNDIT:

Lutian Home – përfaqësues i brendeve më të njohura italiane të pllakave

Lutian Home – përfaqësues i brendeve më të njohura italiane të pllakave

Kur është fjala për produkte sanitare unike dhe moderne, të cilësisë së lartë, të brendeve të njohura botërore, i gjeni në një vend që një ashtu është unik, pra në Lutian Home!

LUTIAN Home është qendra e qeramikës dhe sanitarisë më moderne në Kosovë ku mund të gjeni një gamë jashtëzakonisht të gjerë të produkteve hidrosanitare, ofron pllaka, sanitari moderne, kuzhina dhe aksesorë të ndryshëm.

Tani bashkë me verën në Lutian Home erdh edhe koleksioni i ri i pllakave nga brendet më të njohura italiane.

Këto janë disa nga brendet italiane që ju sjellin frymën dhe stilin italian në ambientet tuaja shtëpiake:

Pllakat e brendit italian ONICE REALE karakterizohen me tone të thella smeraldi dhe përdorimi karakteristik i toneve të ngjyrave që variojnë nga gri në të bardhë, jeshile në kafe. Koleksioni është i disponueshëm në gjashtë opsione ngjyrash, është përmirësuar nga përfundimi me shkëlqim të lartë i krijuar nga glazurat e grimcuara dhe bëhet edhe më tërheqës nga gama e gjerë e madhësive, duke përfshirë pllakën 120×280 cm dhe pllakën mahnitëse 160×320 cm .

View this post on Instagram

A post shared by LUTIAN Home (@lutianhome)


Si dhe brendi tjetër i veçantë italian është Patagonia që është një interpretim origjinal i gurit vullkanik të Amerikës së Jugut nga e ka marrë emrin. Një mermer i ri me një kristal me efekte grafike të bukurisë së rrallë ku notat kromatike formojnë thurje dhe vena në sfonde të tejdukshme, duke kompozuar sipërfaqe që janë një ndër më spektakolaret e tij me madhësi nga 120×270 cm në të cilën është e disponueshme.

View this post on Instagram

A post shared by LUTIAN Home (@lutianhome)


Për më shumë informata, kontaktoni Lutian Home në:

FacebookLutian Home

Tel: +383 46 123 900

Web: lutianhome.com

Lutian Home e gjeni në: Magjistralja Prishtinë-Ferizaj tek rrethi i dytë 100 m, në drejtim të Ferizajit

Artikull i sponzorizuar