LAJMI I FUNDIT:

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito shkëmbejnë puthje në buzë gjatë një live në Instagram

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito shkëmbejnë puthje në buzë gjatë një live në Instagram

Këto ditë kanë qenë ndër emrat më të përfolur në media e shtypin rozë.

Reklama

Bëhet fjalë për çiftin e krijuar në Big Brother VIP Albania 2, Luiz Ejllin dhe Kiara Titon.

Ata së fundmi janë shfaqur së bashku në një live në Instagram, ndërsa kanë shuar zërat se janë ndarë – siç u aludua.

Foto: Screenshot/Instagram

Dyshja shihen duke u argëtuar në shoqërinë e njëri-tjetrit e duke treguar se po kalojnë mirë.

Të gjitha lajmet nga Luiz Ejlli
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Luiz Ejlli

Në një moment me kërkesën e fansave, Luizi dhe Kiara shkëmbyen puthje në buzë.

Foto: Screenshot/Instagram

Luizi ndërkaq u shpall fitues i edicionit të dytë të BBVA dhe mori plot 100 mijë euro.

I njëjti po shijon në masë të madhe famën e tani ka nisur edhe me koncerte brenda trojeve shqiptare. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram