LAJMI I FUNDIT:

Lola Haradinaj uron bashkëshortin për ditëlindje: Me ty qesh, qaj e gëzohem

Lola Haradinaj uron bashkëshortin për ditëlindje: Me ty qesh, qaj e gëzohem
Lola Haradinaj (Foto: Screenshot/Instagram)

Lola Haradinaj tashmë prej vitesh ka zënë një vend të veçantë në shtypin rozë e në showbizin shqiptar.

Ndonëse dikur ka qenë në vëmendje si prezantuese e Lotarisë së Kosovës në RTK, ajo akoma po vazhdon të jetë shumë e komentuar për paraqitjet që bën në rrjete sociale.

E njëjta ndërkohë është përfolur shpesh edhe si bashkëshortja e politikanit të njohur, Daut Haradinajt.

Lola Haradinaj (Foto: Screenshot/Instagram)

Ky i fundit ditën e sotme (e mërkurë) feston ditëlindjen e 44-të dhe me këtë rast nuk ka munguar një dedikim nga partnerja.

Në një fotografi të përbashkët, biondja shtoi: “Urime ditëlindjen, me ty qesh, qaj, gëzoj, jetoj”.

Dyshja në janë janë të martuar prej më shumë se një dekadë dhe kanë dy fëmijë: Trojën dhe Davidin.

Reklama

Muçaj – Haradinaj theksojmë se së fundmi moderoi emisionin e quajtur “VIP Dado” në Top Channel, Shqipëri. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina
Andrew Tate dhe vëllai i tij lirohen nga paraburgimi, mbeten në arrest shtëpiak

Andrew Tate dhe vëllai i tij lirohen nga paraburgimi, mbeten në arrest shtëpiak

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Egzona Shigjeqi
Kalo në kategori