0Shares

Liverpooli është duke menduar një transferim të vonshëm dhe të befasishëm për sulmuesin e Lazios, Mauro Zarate.

Daily Express shkruan se Liverpool duhet të mposhtë rivalët e Ligës Premier, Sunderland dhe Stoke City, të cilët besohet se po ashtu janë të interesuar në lojtarin.

Dhe Lazio mund të jetë e gatshme të ndahet me Zaraten, pasi klubi italian dëshiron të ulë harxhimet dhe të krijojë më shumë hapësira të reja në skuadër. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)