Këngëtarja e njohur shqiptare që jeton dhe vepron në Shtetet e bashkuara të Amerikës, Linda Halimi, është shumë aktive kohëve të fundit në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa poza ku shfaqet me bikini në pishinën e saj, teksa vë në pah linjat atraktive.

Këngëtarja e cila këtë vit u bë nënë për herë të parë, ka arritur që në pak kohë të rikthejë linjat perfekte trupore.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

“Një tjetër ditë, një tjetër bekim”, ka shkruar Linda në mbishkrimin e një prej imazheve, ku shfaqe me bikini ndërsa vë në pah të pasmet.

Duket se këto ditë vere ajo po i shijon më së miri, duke u relaksuar dhe marrë rreze dielli.

Për sa i përket muzikës, kohë më parë ajo kishte paralajmëruar se do të shohim shumë shpejt diçka të re nga ajo. /Telegrafi/